Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
khiri

Dotacje na rozwój firmy.

Rekomendowane odpowiedzi

Prawie 70% młodych Polaków jako główną przeszkodę w założeniu lub rozwinięciu własnej firmy wymienia brak kapitału .Czy jest zatem możliwość otrzymania dotacji/dofinansowania czy to z UE czy z UP na sfinansowanie kosztów związanych z wdrożeniem oprogramowania do zarządzania firmą.
Firma działą na rynku od lat czy na taki cel jest możliwość ubiegania się o dotację?Pokierujcie mnie gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawiam się jak wyglada sprawa z dotacjami jeśli chodzi o realizację usług przez firmę zagraniczną?Dokładniej: chcę postawić kilka hal a firma realizująca zlecenie nie jest firmą polską. Czy ma to jakieś znaczenie jeśli chodzi o dotację?Czy muszę się ograniczać do polskich przedsiębiorstw?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość halina

Jeśli chcecie wprowadzić na rynek nowy produkt lub usługę, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://edoradca.pl/design-dla-przedsiebiorcow-dostepnosc-plus/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat pozyskania dotacji na cel. Myślę, że taka wiedza może się przydać. Przede wszystkim plusem jest to, że nie trzeba angażować wszystkich swoich środków. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...