Skocz do zawartości
Forum

Jest szansa wyjść z fobii społecznej i nerwicy lękowej ??


Gość Ajahsh900

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ajahsh900

1)Czy osoba która ma stany depresyjne nerwicę lekowa i jest bardzo nieśmiała ma szansę wyjść z tego??i stać się osobą bardziej kontaktową i pewna siebie?Czy sa tu osoby które wyszły z fobii społecznej i nerwicy lekowej? ?

2)Czy to depresja czy Poprostu nieumiejętność cieszenia się życiem?
Jestem w Kanadzie u rodziny w Toronto ciocia kupila mi bilet jestem tu juz prawie dwa miesiące a ciągle jestem przygnebiona mimo że wszyscy są dla mnie wyrozumiali i dobrzy. .Ciągle kupują mi jakieś ubrania i rodzina traktuje mnie jak własne dziecko ale ja często izoluje się od nich..Nie umiem zbyt pogadać tylko unikam rozmów. ..Nawet z kuzynem i kuzynka nie spędzam duzo czasu unikam ich...Nie czuje się swobodnie w towarzystwie ludzi nawet rodziny: ( pytanie jak wyżej

Odnośnik do komentarza
Gość Danuta718

~Autorka
Odpowie ktoś jeszcze? ?

Zamiast ciągle wchodzić tu na forum i pytać się jak sobie radzić z takimi problemami lepiej poszukaj w necie jak podnieść własną samoocenę bo kolejne wątki na ten sam temat niewiele pomogą. Musisz sama sobie radzić z problemami, nikt za Ciebie życia nie przeżyje. To, co się da zmienić- zmień, nie da się- zaakceptuj to. Nikt nie jest doskonały i im szybciej to zrozumiesz tym lepiej dla Ciebie.
;;Potrzebujesz lekarza. To najrozsądniejsze;;- w innym wątku już napisałam, że jeżeli ktoś nie wykazuje woli wyleczenia się z tego stanu to i lekarz niewiele poradzi. Mam jedynie nadzieję że w końcu zaczniesz nad tym pracować bo samo pisanie niewiele pomoże... Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie!

Jak najbardziej można wyjść z depresji, nerwicy lękowej czy fobii społecznej, ale potrzeba motywacji ze strony pacjenta, by zmienić coś w swoim życiu. Bez wątpienia potrzebujesz wsparcia. Uważam, że powinnaś udać się do lekarza psychiatry, który rzetelnie by Cię zdiagnozował, a następnie powinnaś podjąć długotrwałą psychoterapię. Pomyśl o tym. Samo nic się nie zmieni. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość Nieznajomy2

Ajahsh900 ja mam dokładnie to samo korzystałem z psychiatry i nic nie dało walczę z tym już pięć lat i jest co raz gorzej i też nie wiem jak walczyć z depresją może tobie się uda ją pokonać życzę z całego serca

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...