Skocz do zawartości
Forum

Metody powiększenia penisa


Gość c...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie mój penis ma w spoczynku 10 cm a w czasie wzwodu 15 cm czy zatem starczy to na udany stosunek i czy tabletki na powiększenie penisa coś dają czy to mit oraz jakie są metody ewentualnego powiększenia penisa

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.07.2015 o 11:33, Gość c...m napisał:

Witam mam pytanie mój penis ma w spoczynku 10 cm a w czasie wzwodu 15 cm czy zatem starczy to na udany stosunek i czy tabletki na powiększenie penisa coś dają czy to mit oraz jakie są metody ewentualnego powiększenia penisa

 

W dniu 19.07.2015 o 11:33, Gość c...m napisał:

Witam mam pytanie mój penis ma w spoczynku 10 cm a w czasie wzwodu 15 cm czy zatem starczy to na udany stosunek i czy tabletki na powiększenie penisa coś dają czy to mit oraz jakie są metody ewentualnego powiększenia penisa

 

Odnośnik do komentarza

Ponawiam pytanie. Mianowicie mam kompleks małego członka. Czy w Polsce jest możliwosć zapisania sie na operacyjne powiększanie członka? 

Dodam, ze nie chodzi mi tutaj o powiększanie członka za pomocą kwasu hialuronowego czy innych takich wypełniaczy bo to trzeba powtarzać a mi zależy na efekcie trwalym. 

Odnośnik do komentarza

Dałbys się naprawdę pociąć? Z tego co wiem to takie zabiegi sa przeprowadzane za granicą ale nie są polecane z uwagi na to, ze mogą powodować wiele efektów ubocznych oraz możesz mieć potem problemy z erekcją a raczej byś tego nie chciał prawda?

Odnośnik do komentarza

Pompka jest dobra ale jedynie jako wspomaganie terapii farmakologicznej. Nie jako standardowa metoda powiększania członka bo faktycznie moze nie dawać takich dobrych efektów. Obecnie sa znane środki na powiekszanie członka, któe mogą dawac wymierne efekty chociaż nie wiem ile chcesz uzyskać. Bo za pomocą tabletek mozna powiekszyc od 2-4 cm. Przy dłuższej terapii oczywiśćie.

Odnośnik do komentarza

O jakich tabletkach piszesz? Przyznam, ze nie brałem tabletek bo czytałem opinie ale wcześniej czytałem opinie o pompce i również były pozytywne ale u mnie tak jak pisałem pompka nie przyniosła praktycznie żadnych efektów tak wiec przestałem ją stosować. Liczyłem na powiększenie rzędu 6 cm.

Odnośnik do komentarza

Tyle to nawet Ci ta wspomniana przez Ciebie operacja na pewno nie da. Poza tym taka operacja nie powiększa penisa ale nieco wyciąga tę częśc, która jest schowana w ciele.Problem jest z tym, że w wielu przypadkach nie mozna osiągać po operacji erekcji. I jest to bardzo duży procent bo coś około 40%. Chciałbys zaryzykowac? Jeśli chodzi o tabletki to jest ich wiele ale dobrze zwracac na ich skład. Tak aby miały w sobie duże dawki L argininy Dobry skład maja na przyklad tabletki Penilarge. Które sam brałem. Wspomagałem się również pompką i u mnie 3 cm na długośi oraz 2 w obwodzie. Jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz własnie tak to raczej niczego nie zobaczysz bo w przypadku penilarge efekty pojawiają się dopiero w drugim miesiącu brania tabletek. Najlepiej w trakcie ich brania byc aktywnym seksualnie. Polecam spróbowac i dopiero potem zastanawiać się ewentualnie nad operacją.

Odnośnik do komentarza

jak naprawdę chcesz powiększyć penisa tabletkami to lepiej poszukaj jakiś produkowanych w USA tam od dawna ten sposób jest bardzo popularny i tylko one tak naprawdę działają dobre są na przykład Neosize XL. W Polsce kupisz z tych skutecznych z USA jedynie tabletki Maxorman są bardzo dobre i cena nie jest zawyżona. Po jednej kuracji jednym opakowaniem ja zadowalająco powiększyłem penisa o kilka centymetrów i pogrubiłem na czym mi najbardziej zależało. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...