Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość c...m

Metody powiększenia penisa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość c...m

Witam mam pytanie mój penis ma w spoczynku 10 cm a w czasie wzwodu 15 cm czy zatem starczy to na udany stosunek i czy tabletki na powiększenie penisa coś dają czy to mit oraz jakie są metody ewentualnego powiększenia penisa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kenez
W dniu 19.07.2015 o 11:33, Gość c...m napisał:

Witam mam pytanie mój penis ma w spoczynku 10 cm a w czasie wzwodu 15 cm czy zatem starczy to na udany stosunek i czy tabletki na powiększenie penisa coś dają czy to mit oraz jakie są metody ewentualnego powiększenia penisa

W dniu 19.07.2015 o 11:33, Gość c...m napisał:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość torwar

Ponawiam pytanie. Mianowicie mam kompleks małego członka. Czy w Polsce jest możliwosć zapisania sie na operacyjne powiększanie członka? 

Dodam, ze nie chodzi mi tutaj o powiększanie członka za pomocą kwasu hialuronowego czy innych takich wypełniaczy bo to trzeba powtarzać a mi zależy na efekcie trwalym. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ralh

Dałbys się naprawdę pociąć? Z tego co wiem to takie zabiegi sa przeprowadzane za granicą ale nie są polecane z uwagi na to, ze mogą powodować wiele efektów ubocznych oraz możesz mieć potem problemy z erekcją a raczej byś tego nie chciał prawda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość torwar

Wiesz, jestem już zdesperowany bo próbowałem pompek i nie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ralh

Pompka jest dobra ale jedynie jako wspomaganie terapii farmakologicznej. Nie jako standardowa metoda powiększania członka bo faktycznie moze nie dawać takich dobrych efektów. Obecnie sa znane środki na powiekszanie członka, któe mogą dawac wymierne efekty chociaż nie wiem ile chcesz uzyskać. Bo za pomocą tabletek mozna powiekszyc od 2-4 cm. Przy dłuższej terapii oczywiśćie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość torwar

O jakich tabletkach piszesz? Przyznam, ze nie brałem tabletek bo czytałem opinie ale wcześniej czytałem opinie o pompce i również były pozytywne ale u mnie tak jak pisałem pompka nie przyniosła praktycznie żadnych efektów tak wiec przestałem ją stosować. Liczyłem na powiększenie rzędu 6 cm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ralh

Tyle to nawet Ci ta wspomniana przez Ciebie operacja na pewno nie da. Poza tym taka operacja nie powiększa penisa ale nieco wyciąga tę częśc, która jest schowana w ciele.Problem jest z tym, że w wielu przypadkach nie mozna osiągać po operacji erekcji. I jest to bardzo duży procent bo coś około 40%. Chciałbys zaryzykowac? Jeśli chodzi o tabletki to jest ich wiele ale dobrze zwracac na ich skład. Tak aby miały w sobie duże dawki L argininy Dobry skład maja na przyklad tabletki Penilarge. Które sam brałem. Wspomagałem się również pompką i u mnie 3 cm na długośi oraz 2 w obwodzie. Jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość torwar

Ile brałeś tabletki? Ogólnie zastanawiam się czy nie zamówić jednego opakowania i zobaczyć czy działa i dopiero potem kupić więcej.q

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ralh

Jeśli chcesz własnie tak to raczej niczego nie zobaczysz bo w przypadku penilarge efekty pojawiają się dopiero w drugim miesiącu brania tabletek. Najlepiej w trakcie ich brania byc aktywnym seksualnie. Polecam spróbowac i dopiero potem zastanawiać się ewentualnie nad operacją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...