Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży, pomimo że dostaję okres?


Gość ravenheart

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ravenheart

Witam, przyjmuję tabletki regularnie od roku. Jednak któregoś razu zapomniałam się i ostatnią tabletkę przyjęłam rano, a nie jak powinnam wieczorem o 19 (ale tego samego dnia rano). Potem kochałam się z moim chłopakiem, on nie skończył we mnie, to było w pierwszy dzień brania tabletek z nowego opakowania. Pierwszy okres dostałam normalnie, jednak drugi jest bardziej skąpy i wystąpił trochę później (zawsze dostję w sobotę przed południem, a ten wystąpił w sobotę w okolicach godziny 17). Czy to możliwe, że jestem w ciąży? Słyszałam o przypadkach dostawania okresu nawet do czwartego miesiąca ciąży, czy zatem mogę być w ciąży? Bardzo się boję, bo niestety rozstaliśmy się już i nie wiem co mam robić! Bardzo proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza

Czy od czasu normalnej pory przyjmowania tabletki do godziny porannej upłynęło więcej niż 12 godzin? Bo jeśli nie to ochrona antykoncepcyjna nie była zmniejszona. Co do okresu w ciąży... W ciąży występuje czasem plamienie, które nie jest okresem, tylko go przypomina, w sensie, że pojawia się krew. Jednak w Twoim przypadku wydaje mi się to bardzo mało prawdopodobne, abyś była w ciąży. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...