Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
basia080510

Przeprowadzka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Razem z moim narzeczonym planujemy przeprowadzkę w najbliższych dwóch miesiącach. Może chcielibyście się podzielić Waszymi doświadczeniami w tego typu sprawach i moglibyście nam doradzić co kupić na samym początku a co później...? :) Czy ogólnie jak sobie poradzić w tej sprawie by nie stać w miejscu i nie iść na "swoje" z pustymi rękoma?

Dziękujemy bardzo.
Miłego dnia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość morria

Przeprowadzka nie jest łatwą sprawą, coś o tym wiem, bo przeprowadzałam się już parę razy. Jeżeli Ty nie masz jeszcze takiego doświadczenia, to mogę Ci polecić ten poradnik: http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/poradnik.html Z niego dowiesz się wszystkiego, co jest potrzebne podczas przeprowadzki. Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Duzo tutaj zalezy od tego jak duzy to bedzie projekt. Przy mniejszej przeprowadzce to w sumie mozna na wlasna reke sobie poradzic .. jesli mamy kogos do pomocy oraz wieksze auto. Jak poradzic sobie z przewozem sprzetu AGD mozna przeczytac chociazby w tym artykule - https://www.fortis-przeprowadzki.pl/jak-zrealizowac-transport-lodowki-oraz-innego-sprzetu-agd/ Niestety w takiej sytuacji nie jest wiekszosc osob szukajacych pomocy w tym zakresie. Przy szukaniu odpowiedniego przewoznika warto kierowac sie stazem jaki ma w branzy. Wiecie, zawsze doswaidczenie bedzie na plus .. mozna wtedy spac spokojnie zamiast sie martwic czy cos nie zginie badz nie zostanie zniszczone. Taka moja rada :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie to bardzo dobra porada z tym kierowaniem sie jak dluga dana firma dziala na rynku. Nie myslalam wczesniej w ten sposob ale jest w tym duzy sens. U mnie w okolicy dla przykladu nie ma praktycznie zadnych firm sie tym trudniacych .. dlatego tez jestem niejako zmuszona do szukania przewoznika spoza mojego rewiru. Przegladajac oferty wiekszych graczy natrafilam na Zlotnickiego - https://zlotnicki.pl/ Oferta zrobila na mnie spore wrazenie bo w branzy dzialaja od ponad 20 lat. Co sadzicie o takim wyborze? Dodam, ze to moja pierwsza przeprowadzka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również korzystałam z usług firmy Złotnicki Przeprowadzki krajowe.
Poza bogatym doświadczeniem na rynku posiadają również bogate zaplecze oprzyrządowania, kartony do pakowania, ofertę spakowania mieszkania, a ostatnio nabyli niesamowite urządzenie schodołaz. Stosowali to u mnie, pierwszy raz widziałam taką maszynę. Możecie zobaczyć w ofercie wnoszenie po schodach schodołazem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Roman77

Jasne, że tak. Przecież jeśli podjęliście już decyzję, to powinniście podjąć odpowiednie kroki. Z doświadczenia Wam powiem, że ciekawym pomysłem może być skorzystanie z możliwości, jakie stwarzają firmy w stylu   https://szafagra-przeprowadzki.pl/  Dzięki temu, cała przeprowadzka nie będzie stanowiła dla Was tak dużego problemu. Miejcie to na uwadze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sakiel

Hmm... Adexim, sprawdzeni są, robiliśmy z nimi dużą przeprowadzkę i wszystko odbyło się tak, jak chcieliśmy. To była przeprowadzka firmowa. Pracy całe mnóstwo, ale wszystko zrealizowane zgodnie z planem - na tym właśnie nam zależało. Nie było opóźnień, nie było żadnych strat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeprowadzka to dobra okazja zeby przewietrzyc szafy i wyrzucic/ oddac zbedne ubrania i rzeczy. Zwlaszcza, ze transport jest dzieki temu lzejszy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Oliwia

Ja niedawno przenosiłam się z całą rodziną do nowego mieszkania. To nie była pierwsza taka zmiana w moim życiu, więc poszło sprawnie. Warto zaopatrzyć się dużo wcześniej w kartony i pudełka i dokładnie posegregować i zapakować potrzebne nam rzeczy. Można wtedy również zrobić segregację i pozbyć się niepotrzebnych rzeczy. Dopiero wtedy można dokupić brakujące sprzęty na nowe mieszkanie. Ja zawsze dodatkowo ratuję się firmą przeprowadzkową. Mam jedną sprawdzoną. https://przeprowadzki-gorzow-wielkopolski.pl/ - z nimi idzie mi zawsze szybko i sprawnie. To duża oszczędność czasu, więc polecam :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiele z tutaj zasugerowanych firm to absolutnie nieopłacalne, słabe i drogie usługi. Uważam że każde przeprowadzki powinna charakteryzować się dobrą ceną, szybkim dojazdem do klienta i miłą atmosferą. Najlepsze usługi świadczą te małe, niewidoczne firmy..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...