Skocz do zawartości
Forum

Co właciwie czuje kobieta, kiedy jest w niej mężczyzna?


Gość najr

Rekomendowane odpowiedzi

Nietety nigdy nie byłem kobietą, a ciekawi mnie rodzaj odczuć (tych fizycznych), które odbiera kobieta kiedy jest się w niej.

1. Czy odczuwalny jest "dotyk" penisa w pochwie (kiedy się porusza), odczuwalny jego kształt i (w jakim stopniu) świadomość, że "jest".

2. Czy są, a jeśli tak to w której części miejsca silniejszego odczuwania dotyku penisa w środku? (Pomijam rodzaj pozycji i celowe kierownie go w okreslone miejsce)

3. Jakie bodźce podczas stosunku, kiedy leży się na kobiecie odbiera łechtaczka, a jakie kiedy np. stosunek odbywa się "od tyłu" i kobieta (tylko) zaciska uda. Zakładam, że dodatkowo łechtaczka nie jest pieszczona dłońmi.

Odnośnik do komentarza
Gość --matetschka--

...mrowienie w podbrzuszu... łechtanie ale takie, że rozchodzi się po całej erogennej strefie .. brak jednego miejsca poczucia tylko promieniowanie rozległe.. czuje się każdy ruch łącznie z obsuwającą się skórką męską..wewnątrz... nie mówiąc o zakończeniu...

Odnośnik do komentarza

~Anżelika
~nie qumam
Dziwne, że tylko jeden wpis na takie konkretne pytania. Czyżby na forum były jedynie dziewice-erotomanki-mitomanki, a nie doświadczone seksualnie kobiety?

Bo tak jest :D


anżelika jakis procent na pewno jest tych dziewic na forum ale niewielki , reszta jest a i owszem ale pod pachą

Odnośnik do komentarza

Nic się nie czuje, myśli się co ugotować jutro na obiad i co kupić na promocji różowe szpilki czy białe sandałki.
Nie, jak facet wsadza kobieta nie czuje i nie ma świadomości że wsadził. Możesz wsadzać śmiało ona się nie skapnie.

Odnośnik do komentarza

I co z tego ze sie Wam powie jak sie czujemy wtedy jak i tak tego nie zrozumiecie??
Tego sie nie da idealnie opisac ... to tak jak ktos probuje opisac orgazm...zwlaszcza gdy kazdy go inaczej przezywa.
Oczywiscie,ze czuc go w srodku a wszystko inne to indywidualne.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość konkretniej więc

laurette

Oczywiscie,ze czuc go w srodku a wszystko inne to indywidualne.

To ja zapytam bardziej technicznie:
co konkretnie czuć pod slowem "go": wielkość? grubość? dotyk? nacisk? temperaturę?
Czy to jest związane z bólem? Zawsze?

Odnośnik do komentarza

podczas seksu waginalnego, czuję przyjemny dotyk łechtaczki i punktu G, reszta pochwy jest "martwa".
Podczas anala nic nie czuję, a dlatego, że odbytnica to mm. gładkie pozbawione receptorów czuciowych. Pytanie do dewiantów: czy ruszające się gówno w kształcie penisa daje przyjemność podczas srania? i czy może ono wyzwolić orgazm kobiecie? Koń by się uśmiał, że istnieje orgazm analny, bez ruszania łechtaczki, Buuaaahhhhaaa

Odnośnik do komentarza
Gość NatalkaM-I

~Qurwa 55
podczas seksu waginalnego, czuję przyjemny dotyk łechtaczki i punktu G, reszta pochwy jest "martwa".
Podczas anala nic nie czuję, a dlatego, że odbytnica to mm. gładkie pozbawione receptorów czuciowych. Pytanie do dewiantów: czy ruszające się gówno w kształcie penisa daje przyjemność podczas srania? i czy może ono wyzwolić orgazm kobiecie? Koń by się uśmiał, że istnieje orgazm analny, bez ruszania łechtaczki, Buuaaahhhhaaa
Co Ty pierdzielisz? odbytnica pozbawiona jest receptorów czuciowych? A jak sobie tyłek za przeproszeniem wycierasz to nie czujesz tego? Spróbuj delikatnie wycierać sobie pupę a odczujesz więcej niż się Tobie wydaje. Ciało człowieka posiada wszędzie receptory czuciowe. Jedynie płytka paznokciowa jest pozbawiona receptorów. To by było na tyle. A co się odczuwa podczas stosunku? Pierwszy raz najpierw ból później przyjemność. Czy wielkość ma znaczenie - Nie lecz wiedza partnera o seksie - pozycjach już tak. Czy stworzenie miłej atmosfery ( rozluźnienia ) ma wpływ na seks. Oczywiście i właśnie tym różni się od gwałtu. Seks - a raczej gwałt to żadna przyjemność a fizyczne i psychiczne znęcanie się nad kobietą wbrew jej woli. Jaka kara według mnie? Po prostu tego kotka należałoby wykastrować, aby nie czuł pociągu seksualnego nawet do szczura jedzącego z jego miski. To chyba na tyle. A i jeszcze jedno w miejscach gdzie jest umiejscowionych bardzo dużo receptorów czuciowych dotykanie ich sprawia nie przyjemność, ale ból.

Odnośnik do komentarza
Gość NatalkaM-I

~jeszcze dziewica
No, właśnie - co czuje konkretnie? Temperaturę? Grubość? Wielkość? Też mnie to ciekawi.
Temperatura jedynie pod koniec spowodowane jest to zwiększającej się ilości hormonów. Grubość? No cóż raczej nie czuje się tego, gdyż pochwa ma tendencję do rozciągania. Ból przy pierwszym razie owszem. Wielkość? Nie - dlaczego napisałam powyżej. Ale czujesz naciąganie i delikatne poruszanie. Szybki seks to nie seks. Masz się nim rozkoszować, a nie pochłaniać i spieszyć się nie ma do czego :-)

Odnośnik do komentarza

Jestem facetem i nie odpowiem na ten temat, lecz wielu tutaj piszących to gówniarze i nie powinni wchodzić na takie fora. Dziewczyna nawet 15 letnia ma więcej rozumu i powagi niż gówniarzy 20 25 letni. Dorośnijcie i wówczas wypowiadajcie się z sensem lub idźcie do biskupów by wam Pokazali życie erotyczne. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...