Skocz do zawartości
Forum

Pantomogram - Leczenie kanałowe i korony


Rekomendowane odpowiedzi

Dwa tygodnie temu odbyłam leczenie kanałowe górnej prawej jedynki pod koroną, które nie dało efektu i wciąż odczuwalny jest ból górnych zębów.
Podczas leczenia kanałowego był straszny ból mimo że miazga podobno była usunięta. Dziąsła bolą od dwóch tygodni jak gdyby były poparzone, wydaje się że ból jest jak gdyby pod koronami tych zębów.
Na dole ekstrakcja piątki dwa tygodnie temu również z powodu przewlekłego bólu dolnych zębów.
Lewa dwójka również leczona miesiąc temu po raz trzeci kanałowo z powodu przewlekłego bólu.

Nie mogę załączyć zdjęcia pantomogramu a chcialabym dowiedzieć się czy widoczne są zmiany chorobowe na zdjęciu?

Odnośnik do komentarza

Ja miałam leczenie kanałowe robione przez bardzo kompetentnego dentystę z mojej przychodni - Dental w Lublinie. Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, mają korzystne ceny, no i świetnie potrafią leczyć. Obyło się bez bólu i bez wyrywania, za co jestem im ogromnie wdzięczna, polecam. 

Odnośnik do komentarza

W Krakowie jest świetna, nowoczesna klinika dentystyczna - scandinavian clinic. pracuje tam wielu wybitnych lekarzy. chodze tam od pol roku, przyjeto mnie wlasciwie " z drogi" bo tak mnie bolał ząb. Jestem zachwycona. Juz część moich znajomych tez sie przepisalo, każdy do innego dentysty dlatego pisze że wszyscy są świetni. polecam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...