Skocz do zawartości
Forum

Tabletki odchudzające African Mango


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Z tabletkami jest taki problem, że trzeba odróznić te które powodują efekt placebo a te które faktycznie coś pomagają ja np wiem ze tabletki z zieloną kawę wpływają na łaknienie czytałam o tabletkach iq green które mają tą zieloną kawę w sobie wiadomo najlepiej ćwiczyć i prowadzić swoją dietę ale czasem sie nie do wtedy można sięgnąć tylko po takie sprawdzone preparaty

Odnośnik do komentarza
Gość doświadczenie mówi

Jak nie ma samozaparcia i wytrwałości to żadne tabletki nie pomogą (to bzdury i naciąganie ), ŻP to najlepsza dieta i efekt gwarantowany. Z własnego doświadczenia mówię a nie że przeczytałam.

Odnośnik do komentarza
Gość doświadczenie mówi

Ja też zażywałam tabletki z zieloną kawą i nie tylko, nie potrafiła bym dziś napisać ile i jakie super tabletki miały mi pomóc w zrzuceniu zbędnych kilogramów. Jeśli nie zastosujesz do tego rygorystycznej diety to nic z tego, więc po co wydawać pieniądze na tabletki skoro wystarczy rygorystyczna dieta? ŻP to skrót by nie mówić brzydko (Jedz połowę ;) a tak na serio to stosuję 10 zasad- jak skutecznie schudnąć filmik znajdziesz na youtube działa.

Odnośnik do komentarza

10 rad, ok ale niestety ludzie sa ślepi na to i wolą łykać tabletki , bo łatwiej jest wydac 100 zł na zieloną herbatkę niż obciąć słodkości i różne dobrocia. Ludzie uwielbiają jeść i jak im to zabierzesz to się pochlastają. Schudnąć to banał:mniej jeść , no ale ale, głód jest niestety dla ludzi nie do zniesienia (miękkie kluchy). jeżeli nie potrafią zrozumieć, że zdrowie jest ważniejsze to ich problem, niech sobie nałożą tego ziemniaczka więcej. A jakby ktoś mądry powiedział, że to nie takie proste, to popatrzcie na kulturystów, 5-6 posilów wielkich z zachowaniem proporcji by tkanka tłuszczowa byla w zakresie 4-10% i weź tu buduj mięsnie. Taki przykład pokazuje, że ludzie mają większe problemy z dietą, a mam na myśli odpowiednie proporcje węgli białka i tłuszczy i wielu innych rzeczy o których by pisać przez kolejne 4 strony, więc mówienie, że nie działa dieta polegająca na spożywaniu mniejszej ilości kalroii, to jest po prostu brak szacunku do siebie i osób którym się to mówi. zasada 3 miesięcy idealnych: zero słodzenia , zero pieczywa, słodyczy ciastek, wszystko na parze, sporo warzyw i niedużo owoców i przy tym nie najadać się do końca, zawsze zostawić miejsce i odczuwać przez większość dnia lekki głód. Jeżeli po tych idealnych 100% 90 dniach ktoś powie, że nie schudł to przyjadę osobiście do tej osoby i przyznam z ręką na sercu, że jestem głupi i że przepraszam.
Proszę niech się wypowie ktoś kto się z tym nie zgodzi, bo chce posłuchać argumentów przeciw. Szczególnie chce usłyszeć opinie osób chcących kupić te herbatki.

Odnośnik do komentarza
Gość bbbkkkgggiiik

część
NIE KUPUJCIE AFRICAN MANGO tego producenta
http://africanmango.pl/

jest to wielki naciąganie
kupiłam 2 opakowania - brałam wg instrukcji rezygnując całkowicie ze słodyczy, cukrów a także zamieniłam pieczywo zwykłe na chrupkie.
NIC nie spadła mi waga ani kilogramowo ani w obwodzie.
Podobnie zakupiły ten produkt moje 2 koleżanki i to samo NIC!
Wyłudzają pieniądze.
Te opinie na forach za african mango że niby takie dobre są pisane przez nich samych
UWAŻAJCIE i nie dajcie się naciągnąć !!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...