Skocz do zawartości
Forum

Czy od przytulania można zajść w ciążę?


Gość Aśka8406

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aśka8406

mam małe doświadczenie dlatego pytam czy można przytulając się z chłopakiem i będąc w ubraniu zajść w ciążę ja miałam dzinsy na sobie on też ale nie wiem czy nie miał wytrysku było to ok 6 tyg temu wydaje mi się że nie miałam ok 3,5 tyg temu okres ale był krótki ok 3 dni po tym jak przytulałam się z chłopakiem ale ostatnio chyba mi brzuch trochę urósł ale nie wiem czy to nie są moje urojenia bo się stresuje, kolejny okres mam mieć jutro wg poprzedniego miesiąca albo dziś według innego miesiąca przeważnie mam od 26 do 28 dni cykl zazywam y*** ale czasami brałam je z godz opóźnieniem drugie moje pytanie brzmi czemu mam zażywając te tabletki okres raz po 26 dniach a raz po 28 i jaka powinna być przerwa między jednym opakowaniem a drugim mój ginekolog zaleca 5 dni a wiem od innych ze robią 7 dni dziękuje za odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Nie można zajść w ciążę od przytulania. Inaczej mielibyśmy zdecydowanie duży problem przeludnienia na świecie... Do zapłodnienia dochodzi gdy sperma znajdzie się w pochwie i najlepiej, gdyby to było w dni płodne. Okres powinien pojawiać się tego samego dnia przy braniu tabletek, ale dwa dni odstępstwa mogą być spowodowane stresem i nie powinny specjalnie niepokoić. To bardzo dziwne, że lekarz zaleca 5 dni przerwy, skoro w ulotce tabletek jak byk jest napisane, że ma być 7.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...