Skocz do zawartości
Forum

Operacja odstających uszu we Wrocławiu


Gość d...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam lekko odstające 1 ucho, ale jest to na tyle widoczne, że noszę długie włosy żeby zakryć uszy, tak, żeby nie było widać różnicy. Proszę o odpowiedź gdzie najlepiej zrobić zabieg we Wrocławiu i ile będzie mnie kosztował.

Odnośnik do komentarza

najlepiej takich Informacji szukać w Internecie, teraz są specjalne strony, w których są rankingi lekarzy/klinik/itd wpisując konkretne miasto myślę, że tak najszybciej znajdziesz. Możesz też wpisać w wyszukiwarce hasła "operacje plastyczne wrocław" itd albo podobne. Możesz też poszukać na różnych stronach/forach o operacjach plastycznych często ludzie wrzucają swoje opinie, i według mnie nimi się właśnie powinnaś kierować przy wyborze kliniki.

Odnośnik do komentarza

Miałam podobny problem, ale zdecydowała się na zabieg w Krakowie u dr Boligłowy który operował nos mojej przyjaciółki i była z niego bardzo zadowolona. Moje jedno uszko prezentuje się teraz symetrycznie do drugiego, blizny praktycznie nie widać i w końcu mogła ściąć się na krótko - tak jak zawsze chciałam!

Odnośnik do komentarza

Polecam doktora Knakiewicza z Knack Clinic, ja u niego robiłam operację uszu i cenowo mi wyszło około 3500, ale tak zawsze są widełki i cena zależy od przypadku. Moje, odziedziczone po tacie uszy były bardzo odstające, po wszystkim są już normalne, wyglądają naturalnie, blizn nie widać, lekarz spisał się doskonale, polecam serdecznie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...