Skocz do zawartości
Forum

Ile kosztuje operacja plastyczna uszu?


Gość j...l

Rekomendowane odpowiedzi

ceny zależne są od: miasta - inne ceny są np. w Warszawie a inne w mniejszych miastach, od prestiżu kliniki, i pewnie też od tego na ile Twoją operacje wyceni lekarz :) jak będzie to "normalna" procedura to pewnie tyle ile jest w cenniku (który możesz sprawdzić na stronie danej kliniki). Z tego co się orientuje szukając na różnych stronach/formach m.in tutaj: klik cena waha się od tysiąca do paru więc najlepiej jak sobie poszukasz. A na stronie z linku możesz sprawdzić jeszcze opinie, które wiadomo są ważne :)

Odnośnik do komentarza

Ja miałem u chirurga z Polanicy-Zdroju - doktora Łątkowskiego, którego polecam wszystkim. Zmagałem się z odstającymi uszami całe życie, włosy mam krótkie, więc zakryć ich nie szło, więc operacja była dla mnie jedyną szansą na pozbycie się ich. Lekarz fajnie się mną zajął, operację przeprowadził i różnica przed-po jest ogromna. Uszy mam już normalne, nie widać blizn po szwach, ani niczego takiego, no super, polecam serdecznie. 

Odnośnik do komentarza

Ja mogę polecić chirurga, który przeprowadził moją operacje - dr Knakiewicza z Wrocławia. On przyjmuje w klinice Knack Clinic i powiem wam, ze warto iść własnie do niego. Jest doskonałym specjalistą z doświadczeniem. U mnie korekta polegała na tym, że zredukowano moje odstające uszy. Teraz przylegają bardziej do głowy i wyglądają super. Co do ceny, to zależy od przypadku, ale zwykle są widełki 3500-4000 zł, naprawdę warto. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...