Skocz do zawartości
Forum

Seks z kobietą i seks z mężczyzną - czy jest różnica?


Gość niedoświadczony

Rekomendowane odpowiedzi

Gość niedoświadczony

Pytania kieruję do facetów biseksualnych, którzy mieli doświadczenia z obiema płciami:
1. Czy jest różnica między seksem waginalnym z kobietą, a analnym z mężczyzną? Różnica w sensie intensywności fizycznej doznań i jak jest przyjemniej?
2. Czy jest różnica między seksem analnym z kobietą, a takim samym z mężczyzną? Czy to prawda, że mężczyzna jest ciaśniejszy?

Proszę o szczere i konkretne odpowiedzi, a nie głupie wrzuty typu "fuj" oraz o niekasowanie tematu, bo naprawdę mnie to bardzo ciekawi, i pewnie nie tylko mnie.

Odnośnik do komentarza
Gość helicox

Powiem z autopsji, jako biseksualny:
1. Tak i to na korzyść seksu z mężczyzną.
2. Zdecydowanie z mężczyzną przyjemniej fizycznie i psychicznie. I rzeczywiście, faceci są ciaśniejsi.

Seks z kobietą jest wprawdzie fajny, ale jednak w porównaniu z seksem z mężczyzną czegoś brak. Moim zdaniem wiele niszczy lęk przed ciążą i brak telepatycznego porozumienia z kobietą, co z mężczyzną jest jakieś takie instynktowne.

Odnośnik do komentarza
Gość majordomus

Dla mnie osobiście:
1. Tak, jest różnica. Z facetem przyjemniej.
2. Generalnie tak, ale jak kochasz się analnie z bardzo chudą kobietą, to jest dość podobne uczucie dużej ciasności. Ten nacisk jest tak rozwalający, że długo nie da się kochać z facetem, ja dochodzę szybko i w ogromnej rozkoszy. To samo z chudymi paniami.

Odnośnik do komentarza

~spróbowałem
Napiszę krótko i wprost - dopóki nie wszedłem w faceta, nie wiedziałem co znaczy prawdziwa rozkosz. Tego nie da się porównać z kobietą. Z kobietą to tylko namiastka.

pytanie: a jak facet ma zatwardzenie, to co? Można se zwichnąć ch*ja i ból??? A jak pęknie ciało jamiste penisa, to śmiertelny krwotok!!!

Odnośnik do komentarza
Gość dorośnij dzieciaku

~pytanie 1
~spróbowałem
Napiszę krótko i wprost - dopóki nie wszedłem w faceta, nie wiedziałem co znaczy prawdziwa rozkosz. Tego nie da się porównać z kobietą. Z kobietą to tylko namiastka.

pytanie: a jak facet ma zatwardzenie, to co? Można se zwichnąć ch*ja i ból??? A jak pęknie ciało jamiste penisa, to śmiertelny krwotok!!!

Bzdury. Jak baba ma zatwardzenie, to tez można złamać? albo jest w ciąży i walisz w pipe to albo złamiesz sobie, albo dzieciak ci odgryzie?
Bzdury pieprzysz i tyle, gimszczylu, boś na seks za młody, to masz tylko wyobrażenia..

Odnośnik do komentarza

nie no spoko każdy ma inne doświadczenia, a ja powiem tak- po seksie z facetem (miałem taki etap) dokładniej bliskiem kumplem było fajnie jeśli chodzi o orgazm, ale nie było tego spełnienia, a teraz od paru lat mam swoją kobietę i po osiągnięciu pewnej granicy seks z nią jest dużo lepszy, owszem jest trochę luźniej, ale ona jest świetną pomysłową łóżkową małpką i seks z nią "starcza" na dłużej- jestem bardziej spełniony jako kochanek, poza tym przynajmniej u mnie nie ma tego poczucia wstydu. Poza tym po pewnym czasie w związku z kobietą też można osiągnąć tą nić mentalnego porozumienia, jak się jest nawzajem za siebie odpowiedzialnym i trochę się razem juz przeżyło to wynika to samo z siebie

Odnośnik do komentarza

Tak, każdy ma inne doświadczenia. Z kolei ja dopiero z mężczyzną miałem takie pełne psychiczne spełnienie i od tego czasu seks z kobietą wydaje mi się nieporównywalnie mdły. Z mężczyzną jest takie poczucie pożądania i chęci spełnienia się w nim lub z nim za wszelką cenę. Poczucie wstydu? Nie znam z mężczyzną, a z kobietą było ogromne.
Każdy ma inaczej ;-)

Odnośnik do komentarza

może jestem śmieszny i nudny, ale nie wyobrażam sobie seksu z KIMKOLWIEK innym niż moja żonka i nie jestem jakiś religijny czy coś, po prostu byłoby cholernie dziwnie, a mam to szczęście, że partnerka robi wszystko by zadowolić każdą moją zachciankę. oczywiście vice versa

Odnośnik do komentarza
Gość analseks z chłopem

Przeciwskazania na seks analny z mężczyzną:
1. Większy smród po wyciągnieciu penisa z dupy
2. chłop ma w okolicach odbytu większą ilość wirusa brodawczaka, a ów wirus po jakimś czasie powoduje raka, nie mówiąc o chodzeniu z brodawkami na mordzie.

Odnośnik do komentarza

miałem kiedyś dziewczynę totalnie szaloną jeśli chodzi o seks, anal, bondage, rimming, oral na 1000 sposobów, squirting, flexible, no po prostu seks maszyna, rzuciła mnie bo dowiedziała się, że czasem spotykałem się z kumplem na orala i teraz żałuję, z nikim seks nie ma już takiego smaku jak z nią, a teraz ma męża, taki zwykły leszczu i chodzi jak jakiś pier**ony kogut.. czsasu nie cofne

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...