Skocz do zawartości
Forum

Gdzie znaleźć dobrego chirurga plastycznego specjalizującego się głównie w plastyce nosów?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

chciałabym korektę nosa ale tylko chrzestnego, ponieważ jest lekko za duży i końcówka wydaje mi się być nisko, gdzie znaleźć dobrego chirurga plastycznego specjalizującego się głównie w plastyce nosów, odwiedziłam już tyle chirurgów i jakoś nie mogę się zdecydować...

Odnośnik do komentarza
Gość nababajka

Rok temu ponad operowałam się w klinice łódzkiej Dermed pod fachowym okiem dr Doroty Żukowskiej. Uważam , że to był świetny wybór i kliniki- bo warunki w niej sa rewelacyjne ale chirurga także. Pani dr spisał się na medal

Odnośnik do komentarza
Gość Lidka325

Ja dużo słyszałam o Gabinecie Leszczyński - http://www.gabinety-leszczynski.pl/ Moja znajoma robiła tam korektę nosa. Musze przyznać, że przed zabiegiem jej nos nie należał do najmniejszych i najprostszych. Wiem, że to był jej największy kompleks, przez to całe życie była nieśmiała, wstydliwa. Po operacji zmieniła się całkowicie, inne nastawienie do życia, do siebie, po prostu pewniejsza siebie. I co najważniejsze jej nos wygląda rewelacyjnie, mały, prosty, blizn nie widać. Kiedyś byłam przeciwna takim operacjom, ale kiedy zobaczyłam jak zmieniła się moja znajoma to stwierdziłam że to super sprawa.

Odnośnik do komentarza

W naszym kraju jednym z najlepszych chirurgów właśnie od nosów, jest dr Anna Olender. Ja miałam u niej zrobiony nos przed dwoma laty i oczywiście, gdybym ponownie miała się zdecydować na operację, byłby to ten sam chirurg.

Odnośnik do komentarza
Gość karolinakos

Ja miałam robioną plastykę nosa przez dr Murawskiego (Elite) operacja poważna, ale moje cierpienia się opłacały, bo teraz mam bardzo ładny, zgrabny nos, do tej pory borykałam się z dużym kompleksami na tym punkcie. Zabieg bez komplikacji, wiadomo rekonwalescencja nie jest przyjemna, człowiek jest cały opuchnięty, nie da się wyjść w tym stanie do ludzi, ale efekty przeszły moje oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Gość karolinakos

Ból jest silny, ale jak widać na moim przykładzie do przeżycia. Jeżeli masz kompleksy, zawsze marzyłaś o poprawieniu nosa i wiesz, że po operacji będziesz czuła się dużo lepiej, to ja zachęcam. Oczywiście taka decyzja musi być dobrze przemyślana, bo jak przy każdej operacji mogą pojawić się jakieś powikłania, komplikacje, trzeba się z tym liczyć.

Odnośnik do komentarza

Długo szukałam lekarza który pomoże w moim problemie z krzywym nosem, na szczęście znajoma poleciła mi dr Pabiańczyka i jestem zachwycona że go poznałam. Wykonał wspaniałą operację, której efektem jest nie tylko mój lepszy wygląd, ale i samopoczucie!

Odnośnik do komentarza
Gość Makarska

Ja jestem bardzo zadowolona z operacji plastycznej jaką mi zrobiła dr Dorota Żukowska w łodzkiej klinice Dermed. Klinika nowoczesna, miły personel, dr bardzo życzliwa, wszystko mi dokłądnie wyjasniła podczas konsultacji. osobiście ją polecam

Odnośnik do komentarza

Hmm, mój chirurg wykonywał u mnie plastykę nosa i super sobie poradził, mimo, że specjalizuje się także w innych operacjach plastycznych. Mówię tu o dr Łatkowskim z kliniki w Polanicy-Zdroju i bardzo  go polecam. Ma rozsądne ceny, a jest doświadczony i moim nosem zajął się bardzo dobrze, zmniejszył go i teraz już wyglądam o wiele lepiej niż kiedyś. Nos jest teraz drobny i pasuje mi do twarzy, polecam. 

Odnośnik do komentarza

Ja miałam robiona operację nosa w Knackclinick we Wrocławiu u chirurga Knakiewicza http://www.knackclinic.com/ i muszę go polecić. Wykonał kawał dobrej roboty, jest skrupulatny, super poradził sobie z samą operacja, jak również z przygotowaniem do niej pacjenta, czyli mnie :). Mój nos jest w końcu prosty (był powykręcany i miał zgrubienia), wygląda naturalnie, bardzo ładnie, jestem w pełni zadowolona z efektu końcowego,  naprawdę warto skorzystać z usług tego lekarza, bo zna się na rzeczy. 
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...