Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
jaaa88

suplementy na odchudzanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość shwarra

Żeby schudnąć raz na zawsze trzeba mieć dużo samozaparcia, motywacji i chęci - sama dieta nie wystarczy. Tak naprawdę uzmysłowiłam sobie to w tym momencie kiedy najzwyczajniej byłam wyczerpana i psychicznie i fizycznie. Ćwiczenia nie dawały takich efektów jak chciałam, suplementy z reklam...wiadomo...wielką ściema. Dopiero wtedy natkęłam się na różne opinie na jednym z forum odnośnie leków spomagających odchudzanie, Zaryzykowałam i zamówiłam od jednej z użytkowniczek Sibutraminę 20mg. Zaczęłam małymi acz skutecznymi krokami dążyć do swoich celów poprzez dokonywanie zdrowszych wyborów żywieniowych, jednocześnie nie rezygnując z ćwiczeń. W tym momencie mogę powiedzieć, że to działa, cały ten proces spowodował, iż po nadprogramowych 7 kg nie ma śladu i jestem z siebie bardzo dumna. W każdym razie jak macie podobny problem, lub chcecie sie czegoś więcej dowiedziec to zapraszam do kontaktu - Agata kom. 517614677 Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KulkaMała

Moim zdaniem ma sens, a najlepszy jest Slimunox, ja zgubiłam dzięki niemu cała nadwage

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Cebula

Ja jestem zadowolona z efektu który uzyskałam biorąc Foreverslim, w 4 miesiące straciłam 17kg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kukurydza

Ja jestem zdania że Slimunox jest nr 1 jeśli chodzi o preparaty na odchudzanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magdalena33G

Ja zdecydowałam sie podczas odchudzania na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona. Wreszcie nie mam problemów z nadwagą, której dzięki num udało mi się całkowicie pozbyć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dagmara34

Ja podczas odchudzania zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość UrszulaG

Moim zdaniem nie ma pewniejszego i skuteczniejszego sposobu na pozbycie się nadwagi jak zastosowanie diety w połączeniu ze Slimunox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Klarysaaa

Kupując Slimunox bardziej zależało mi na zdrowiu niż na wymarzonej figurze .Wiadomo że spora nadwaga to duże problemy ze zdrowiem.Po dwóch miesiącach stosowania udało mi się schudnąć 7 kg dla mnie to bardzo dużo,zostało mi jeszcze do zrzucenia 12 jak uda mi się to osiągnąć to dopiero wtedy powiem że osiągnęłam spory sukces.
molla

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość OliwiaEW

Ja podczas odchudzania stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Samo stosowanie suplementów nie ma sensu. Kluczem jest dieta i ćwiczenia. Suplementy tylko mogą nieco wspomagać osiąganie efektów. Czasami jednak budują przeświadczenie, że załatwiają wszystko niejako za nas. To wielki błąd myślowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sawicka87

Cześć. Odkąd zainteresowałam się tabletkami na odchudzanie szukałam odpowiedniego środka, który nie będzie działał jak placebo i który faktycznie pomoże mi w mojej walce o wymarzoną sylwetkę. Nie będe ukrywać, że kilka razy sie "przejachałam" więć byłam bardzo uważna. Dużo czytałam, pytałam się koleżanek o opinnie, rezulataty. W końcu zdecydowałam się na Biphasic Slim, ale nie do końca byłam przekonana. Zdanie zmieniłam już po kilku dniach jak odczułam, że wyraźnie zmniejszył mi się głód. Przemiana materii ruszyła z kopyta i zaczął się spadek wagi. Na początek powolny ale rósł równolegle do czasu jaki byłam na kuracji. ŁĄCZNIE schudłam 10kg, po boczkach czy oponce ani śladu. Na ewentualne pytania na 100% odpowie Zuzia kom 881 354 456, więc jak coś to piszcie czy dzwońcie :) Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KarolinaBN1

Osobiście bardzo długo walczyłam z nadwaga. Pomogło dopiero zastosowanie Foreverslim., Nie wiem jaki wpływ miały te tabletki na dietę, ale od tego momentu moja waga zaczęła systematycznie spadać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sandra33a

Moim zdaniem gdybym nie zastosowała Slimunox, to na pewno bym nie dała rady pokonac nadwagi. A tak, dzisiaj mogę swiętowac sukces i bez wstrętu patrzeć na siebie w lustro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rafaltymkowski

To zależy jakie suplementy i czego konkretnie od nich oczekujemy. Jako dodatek do diety i ćwiczeń - jak najbardziej. Bez tego ani rusz. Same suple na niewiele się zdają. Gdybyście szukali sklepu ze sporym wyborem takowych to - http://www.elitesportfood.pl/ cenowo bardzo konkurencyjni, a jest z czego wybierać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lstha

Myśle że naprawdę nie ma co sobie zawracać głowy suplementami diety, większość z nich nawet nie ma prawa zadziałać. To same cukry i wypełniacze. Z czystym sumieniem mogę polecić Adę kom. 731 154 299, u nij znajdziesz to czego szukasz. Z mojej strony mogę polecić Phen375. Tabletki zawierają najwyższa dostępna dawkę fenterminy, która wykorzystywana jest w leczeniu nadwagi i otyłości w krótkim okresie. Dla mnie okazały się najskuteczniejszym rozwiązaniem. W krótkim czasie spowodowały u mnie hamowanie łaknienia, przyspieszenie metabolizmu jednocześnie dając kopa z rana by przetrwać pierwsze ciężkie godziny w pracy :p Z początkiem marca miałam 72 kilo na liczniku, a teraz 62,3 kg, efekt bardzo fajny, czekam na dalszy rozwój sytuacji. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...