Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
jaaa88

suplementy na odchudzanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lena_198x

Z czystym sumieniem mogę polecić Biphasic Slim. Kuracja trwa 6 tygodni, po których naprawdę widać efekty, u mnie poszło 10kg więc całkiem w porządku. Nie ma śladu już po odstającym brzuchu czy boczkach. Pomimo, że się trochę obawiałam zamówiłam od polecanej dziewczyny z ogłaszamy 24 (Dominika, 732 845 431). Wszystko poszło bez problemów. Kontakt telefoniczny, bez zarzutu, przesyłka b.szybka, można sprawdzić zawartość przy odbiorze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kiwikiwi

Najlepszym suplementem na odchudzanie jest lewatywa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kamahara

Na wstępie życzę oczywiście powodzenia w diecie. Na mnie niestety już nic nie działało, ani diety ani ćwiczenia. Dosłownie nic. Dopiero na jednym z forum odkryłam lek Biphasic Slim, który miał wspomóc walkę z nadprogramowymi kilogramami. Zamówiłam z internetu od p.Kasi i faktycznie rewelacja. Tego było mi potrzeba. Efekty przyszły bardzo szybko, dodatkowo daje się odczuć więcej energii. Jeszcze nie skończyłam całej kuracji ale wiem, że będę zadowolona. Już jestem smile Jakbyście były zainteresowane czy chciałybyście dowiedzieć się czegoś więcej to daje nr do Kasi: 739 202 359 Z mojej strony polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bitqu

Hej, chyba nie znam osoby która by stosowała Sibutramine o stężeniu 20mg i której te tabletki nie pomogły choć trochę w pozbyciu się nadwagi.W moim przypadku jest to 7 kg zapewne było by więcej gdybym od samego początku wzięła się za siebie a nie podjadała wieczorami jak mam to w zwyczaju :P W każdym razie efekty były naprawdę fajne, mąż przestał się naśmiewać z moich boczków a dodatkowo dostałam duży zastrzyk energii. Ja zamawiałam od Ady z forum, nr tel. 731 154 299. Jak macie jakieś pytania to myślę, że spokojnie można do niej pisać czy dzwonić. Z mojej strony polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Oksana.Q

Moje zdanie jest takie że schudnąc z Slimunox powinno sie udać każdemu.Ja wybrałam odchudzanie z Slimunox i to był bardzo słuszny wybór.Jeżeli kiedykolwiek jeszcze miałabym sie odchudzać to bez zastanowienia kupiłam bym te tabletki kolejny raz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość candygirlxx

Moim zdaniem nie ma co sobie zawracać głowy suplementami diety, większość z nich nawet nie ma prawa zadziałać. To same cukry i wypełniacze. Z czystym sumieniem mogę polecić Natalię kom. 733 566 390
, u niego znajdziesz to czego szukasz. Z mojej strony mogę polecić Sibutraminę 20mg. Dla mnie okazały się najskuteczniejszym rozwiązaniem. W krótkim czasie
spowodowały u mnie hamowanie łaknienia, przyspieszenie metabolizmu jednocześnie dając kopa z rana by przetrwać pierwsze ciężkie godziny w pracy :p Z początkiem lipca miałam 72 kilo na liczniku, a teraz 62,3 kg, efekt bardzo fajny, czekam na dalszy rozwój sytuacji. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gizella7

Każdy wiybiera dla siebie to co dla niego najlepsze.Ja zdecydowałam się na Foreverslim.Bezproblemu można go kupić na Allegro.U mnie w zestawieniu z dietę i ćwiczeniami dał rezultat w postaci 12 kg mniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość izabella 221

Ja zdecydowąłam się na zastosowanie IQmango i jestem bardzo zadowolona. W 3 miesiace schudłąm 14 kilogramów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agnes.D

Jeżeli chodzi o tabletki to jedyne jakie mogę polecić to Foreverslim, brałam już naprawdę wiele suplementów na odchudzanie, a tylko Foreverslim dał satysfakcjonujące mnie ubytek kilogramów. Bo udał mi się schudnąć przy diecie i sporcie 9 kg, trwała to 3 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jagoda7

Jak dla mnie Foreverslim juz stał sie jednym z najlepszych środków wspomagających odchudzanie. Wcześniej próbowałam kilku, bez efektu. Obecnie juz po miesiącu z mojej wagi ubyło 5 kilogramów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maria.M1

Ja do dzisiaj się zastanawiam jak to jest możliwe że odchudzanie wspomagane Slimunox jest o wiele bardziej efektywne niż na samej diecie. Dzięki tym tabletką wszytko szło znacznie szybciej.Efekt końcowy był taki że dałam rade schudnąc 13 kg i nie było to jakoś strasznie męczące.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sasanka99

Jak dla mnie to jeżeli chodzi o rezultat odchudzanie, to Foreverslim jest po prostu rewelacyjny. Stosowałam go przez 4 miesiące i waga spadła o 15 kg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Malwa.Pi

Właśnie dzięki Slimunox moja waga systematycznie spadała tydzień po tygodniu.A po za tym gdyby nie to forum to nie dowiedziałabym się o tych tabletkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość blackbird

Nadwaga? dodatkowe kilogramy? Znam to, ale da się to pokonać. Nie jestem nastolatką, mam dzieci, prace, kłopoty, brak czasu, ale nie trzeba wcale być przy kości i winę za swoje sadło zwalać na cały świat... tak tak warto zadbać o siebie i czuć się super. Warto zacząć, nie załamywać się i trwać w postanowieniu na początek zrezygnować ze słodyczy, cukru i może smażenia, na konto gotowanego jedzenia lub duszonego, efekt murowany... Dodatkowo trochę poczytałam, popytałam i zdecydowałam sie na polecany wśród forumowiczek - Adipex Long. Jest to środek, który w znaczny sposób tłumi odczucie głodu i ułatwia w ten sposób ograniczenie jedzenia, a tym samym likwiduje zwiększone odkładanie tłuszczu. Pozwala on po prostu przestać myśleć o jedzeniu, oszukać organizm,który myśli że jest najedzony. Dla mnie to najskuteczniejsze
rozwiązanie w walce z dodatkowymi kilogramami. Zamawiałam od jednej z dziewczyn z forum - Anity (kom.792 076 886) i szczerze moge polecic ten kontakt. Wszystko poszło szybko, łatwo i przyjemnie. Warto
spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aKarolina33

Ja podczas odchudzania zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim i okazało się to bardzo dobrym sposobem na pozbycie się nadwagi, więc jak dla mnie są to środki godne uwagi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie nie da się schudnąć na samych suplementach. Zdecydowanie dieta i ruch a suplementy tylko jako ich wsparcie. i to tylko takie kupowane w aptece, bo zdrowie ma się tylko jedno. Ja przykładowo, gdy dowiedziałam się, że moja nadwaga prowadzi mnie do osób z grupy ryzyka zachorowania na cukrzycę typu II, zaczęłam stosować suplement doppelherz dla diabetyków z morwą białą. Ma on w swoim składzie także chrom i cynk, które sprzyjają odchudzaniu.

monthly_2019_01/suplementy-na-odchudzanie_7877.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marrrka33

Pewnie że ma. W końcu po coś je wymyślona. Ja stosowałam spalacz tłuszczu, kompleks witamin i odżywkę białkową ze sklepu Elite Sport Food. Do tego dieta, trochę ruchu i aktualnie jest 12 kg na minusie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość elunia33

dchudzanie...często odkładamy w czasie prawda? Bo się nie chce, bo coś wypadło, bo ciężki dzień itd. W końcu się spięłam i postanowiłam, że pora coś zmienić. Jak najszybciej. Oprócz rezygnacji z słodyczy i chleba zaczęłam kuracje polecanym na forum środkiem PHEN 375 i efekty są lepsze niż się spodziewałam. Tabletki zawierają najwyższa dostępna dawkę fenterminy, która wykorzystywana jest w leczeniu nadwagi i otyłości w krótkim okresie. Spośród wielu leków należących do tej samej kategorii, jest to najlepszy wybór,ponieważ działa natychmiast w ośrodkach kontroli głodu w naszych mózgach, podczas gdy inne leki działają tylko na układ trawienny. Dzięki PHEN 375 wymarzona sylwetka staje się faktem. Zawsze byłam pewna siebie, ale po stracie 8 kg moja pewność siebie zrobiła się jeszcze większa. Kobieca, seksowna, zgrabna i kształtna sylwetka, tak tego chciałam. Macie pytania? Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? www.klinikasylwetki.xja.pl. Warto!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jarnika

Ja stosowałam Slimuinox i jestem bardzo zadowolona, bo moja waga spadłą o 12 kilo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Krystyna BV

ja stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona. Więc dla mnie jak najbardziej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MariolaKJ

Moim zdaniem nie ma lepszego środka na pozbycie się nadwagi, jak Slimunox. Mi te tabletki pomogły skutecznie pozbyć się 14 kilo nadwagi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Groszka J

ja zdecydowałam się na zastosowanie Foreversdlim i moim zdaniem bez tych tsabletek nie dałabym rady, wieć moimz daniem n suplementacja wspomagająca odchudznaie ma sens

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Malina.M

Moje zdanie jest takie że warto sięgnąć po Foreverslim.U mnie dieta,niewielka aktywność fizyczna i dwa razy dziennie Foreverslim i waga spada.Obecnie ważę 69 kg a zaczynałam z wagą 76kg i to w niecałe dwa miesiące

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość HonorataW

Moim zdaniem, jeżeli stosujemy legalne środki, to jak najbardziej ma sens stosowanie suplementów. Sama stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...