Skocz do zawartości
Forum

piersi


Gość wualla

Rekomendowane odpowiedzi

miałam piękne średnie okrągłe piersi do tego twarde jak piłka od kosza, a po chorobie bardzo mi obwisły i zmniejszyły się o całą miseczkę, teraz mam piersi karmiącej 36 latki, a mam 21 lat, jest szansa by wrócić do tamtych piersi? strasznie mi przykro jak mój partner, który pamięta tamte cycuszki tęsknie patrzy w stronę mojego dekoltu. czuje wstyd, bo tamte piersi były jedyna naprawdę ładna częscią mojego ciała, a tak to mam jeszcze wieksze kompleksy

Odnośnik do komentarza

No to na co czekasz... nie ma narzekania tylko do pracy. Zabieraj sie za cwiczenia na biust jest ich cala masa. Codziennie w domu i po miesiacu powinny byc juz efekty to zawsze coś!
Ja cwiczylam w domu bo chcialam zmniejszyc brzuch i po 2 tyg codziennego treningu 15 minut!! były efekty,zmniejszył się i stwardnial!!

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość Dr. Sylwia Trauman

Witam, najważniejsze jest by mieć zdrowy biust.
Podaje Wam linka do produktu z którym ostatnio się spotkałam, który użytkuje i jest rewelacyjny!
Rękawica do samobadania piersi

Zwiększa czułość nawet powiedziałabym że więcej niż 8 krotnie i bardzo przyjemnie masuje się nią piersi przy okazji je dokładnie badając :)

Odnośnik do komentarza

Kochana jeśli facet kochał cie taką jaką byłas .. akceptował cie i twoje ciało to powinien to robić cały czas mimo że Twoje piersi zmieniły sie .. masz kompleksy ...rozumiem jak najbardziej ,
ja tez miałam piękne jedrne piersi . jestem Matką wiadomo piersi moje sie zmieniły ... dodatkowo zmieniły swój kształt.. jedna piers jest teraz wieksza od drugiej piersi .. jest mi z tym bardzo zle , z męzem jestem bardzo bardzo długo mimo że mam 29 lat . krepuje sie przed nim teraz rozebrać itd . ale akceptował mnie , akceptuje . to ja moge powiedziec ze mam kompleksy . głowa do góry . Porozmawiaj z partnerem .powiedz ze krepuje cie jego takie z politowaniem patrzenie . najwazniejsza w tym momencie jest rozmowa..

Odnośnik do komentarza

Zawsze możesz poprawić piersi operacją plastyczną, ale czy powinniśmy sobie zaprzątać głowę naszymi wadami - mniejszymi lub większymi? może warto dostrzegać w drugiej osobie zalety, no i chyba facet nie pokochał Cie za piersi i wygląd? Na pewno możesz robić jakieś ćwiczenia jak osoby wcześniej wspomniały, które wpłyną na jędrność biustu :) chcieć to móc! Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Gwarantuję Ci, że ćwiczenia mogą zdziałać cuda pod warunkiem, że będziesz systematyczna). Moim kompleksem były pośladki, płaskie, bezkształtne, jak u starszych pań. Ukrywałam je przed chłopakiem, latem na plaży a nawet na codzień w zwykłych dżinsach czułam się strasznie i zwykle zakładałam dlugie, zakrywające pośladki bluzki. W końcu powiedzialam sobie dość i zaczęłam systematycznie ćwiczyc, po miesiącu moje pośladki były nie do poznania, zyskałam również pewność siebie. Także polecam ćwiczenia z całego serca.
Ps. Wzrok partnera, który tęsknie patrzy na Twoje piersi zapewne sobie wmawiasz. To Ty ich teraz nie lubisz, Tobie przeszkadzają i wydaje Ci się, ze wszyscy myślą tak samo.
Trzymam za Ciebie kciuki i do dzieła!

Odnośnik do komentarza
Gość Elo ludzie

Ha, ha ha uśmiałam się! Po prostu bul rzal rozpacz o njeeeeee. No sorry ale taka prawda, masz problemy na poziomie przedszkolaka, na dodatek rozwaliło mnie zdanie ,,tęskni zaa moimi cycuszkami" czy jakos tak! Złotko cycki to nie wszystko, ogółem duże mnie brzydzą jak i moich kolegów, więc ciesz się. Być może Cię uraziłam ale jestem szczera i prawdomówna, co jest dobrą cechą. Nie musisz się przejmować bo co że masz super piersi to jestes happy? PS. Cycki to ma krowa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...