Skocz do zawartości
Forum

Petting a możliwość zapłodnienia


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

jakieś 2 tygodnie temu chłopak wkladal mi ręce do pochwy itp. Potem jego członek leżał obok mojej (cenzura) potem chyba delikatnie dotykal wejście do pochwy i chyba dosłownie milimetrem i nawet nie przez 5 sekund wszedł do mojej. Od razu mówię że nie wiem czy miałam dzień plodny mam nie regularne miesiączki sprawdzałam dwa razy test ciążowy i wyszedł negatywny. A teraz ciągle czuję że mam mokro i jak schnie ten śluz jest taki żółtawy

Odnośnik do komentarza

Ciąża nie jest możliwa, a jeśli test ciążowy był wykonany prawidłowo i około 14 dni po tym zdarzeniu, to tym bardziej wyklucza ciążę. Ponadto od samego "dotykania się", nawet narządami płciowymi w ciążę się nie zachodzi.

Odnośnik do komentarza

Witam. Czy mozna zajsc w cize przez petting po stosunku, gdy stosunwek byl w prezerwatywie i po kazdym stosunku partner myl rece? Czy moze dojac do ciazy?? Dlaczego spoznia mi się 3 dzień okres, czy to od 3 dniowej wirusowki tez moze tak być?

Odnośnik do komentarza

Mam 18 lat. 11 i 13 dnia cyklu uprawiałam z partnerem peeting. Mógł to być koniec moich dni płodnych. Jeszcze przed wytryskiem partner mógł dotknąć członka, a potem stymulować moją pochwę. Okres powinnam dostać 2 tygodnie temu. Mam powiększone piersi, co jest dla mnie normalne przed miesiączką, ale dodatkowo lekko pobolewają przy dotyku i są wrażliwe. Czy mogło zajść ryzyko ciąży? Moje miesiączki nie są regularne, jednak od więcej niż roku nie zdarzała się taka długa przerwa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...