Skocz do zawartości
Forum

Ból zęba po odbudowie a konieczność ekstrakcji


Gość s...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jakis czas temu miałam zęba leczonego kanałowo jednak troche zwlekalam z jego odbudowa. Na wizycie u dentysty okazało sie ze prawdopodobnie bedzie musiał byc usunięty, jednak ostatecznie dentyscie udało sie go wyczyścić i odbudować wypełnieniem, obecnie czekam na okoronowanie. Wizytę miałam tydzien temu jednak dwa dni pozniej zaczął mnie bolec i do dzis odczowam przewlekły bol, po zażyciu leków ustępuje na około jeden dzien. Czy w tym wypadku ekstrakcja bedzie konieczna?

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.06.2015 o 09:49, Gość s...m napisał:

Witam! Jakis czas temu miałam zęba leczonego kanałowo jednak troche zwlekalam z jego odbudowa. Na wizycie u dentysty okazało sie ze prawdopodobnie bedzie musiał byc usunięty, jednak ostatecznie dentyscie udało sie go wyczyścić i odbudować wypełnieniem, obecnie czekam na okoronowanie. Wizytę miałam tydzien temu jednak dwa dni pozniej zaczął mnie bolec i do dzis odczowam przewlekły bol, po zażyciu leków ustępuje na około jeden dzien. Czy w tym wypadku ekstrakcja bedzie konieczna? http://implantytorun.pl/znieczulenie-stosowane-u-dentysty/

Najlepiej jeszcze raz skonsultuj się z dentystą!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...