Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
kamilazol

rodzinne wyjazdy z dziećmi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Zbliżają się wakacje,pogoda ładna miejsc na rodzinny wypoczynek dużo a ja chciałabym pojechać z dziećmi na wycieczkę w rejonie Podkarpacia.Jednak za bardzo tam nie znam ciekawych miejsc dla dzieci gdzie mogłabym z nimi pojechać ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lovemeee

Polecam Bieszczady i jezioro Polańczyk.Jest przyjemnie, ładne krajobrazy i jest spokojnie.

Jesli wolisz miejsca, w których jest wiecej zwiedzania to spodoba Ci się w Zakopanem. Super jest wyprawa nad Morskie oko ( oczywiście piechotą).

Wynajmij sobie nocleg tutaj:
https://www.sunandsnow.pl/apartamenty-wgorach-zakopaneapartamenty-1249

Można zabukowac sobie całe mieszkanko dla rodziny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ulcia12

a to różnie, zależy co lubią, my jeździmy do rancho Colorado w Trzcielu, bo uwielbiają konie, a ja z mężem mamy tam relaks, jak jest ciepło to pójdziemy nad jezioro, wieczorem posiedzimy przy ognisku- ja bardzo wtedy wypoczywam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agniecha36

My jeździmy często nad morze, szczególnie do Ustki, bardzo lubimy to miejsce i mamy do niego sentyment, a zatrzymujemy się najczęściej w Hotelu Lubicz: https://hotel-lubicz.pl/. ponieważ jest przyjazny rodzinom z dziećmi, jest położony blisko plaży i ma wiele atrakcji: strefę SPA&Wellness, saunę, park wodny i pokoje zabaw i gier dla dzieci, fantastyczne miejsce, nie da się tam nudzić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tysda

Ja z mężem i synkiem jadę do Zalesia Mazury . W pakiecie mamy wszystko co najlepsze, all inclusive, pełno atrakcji dla dzieci, dla rodziców i dla wszystkich razem. Czekam już na saunę, ognisko i rodzinne zawody sportowe, a córka coraz dopomina się o te mini zoo, które tam mają, polecam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Seedorf

Może po prostu potrzebujesz trochę się zrelaksować i rozproszyć codzienny stres? Czy rozważałeś tę opcję? Po prostu wynajmij samochód, na przykład w Bookingauto  i jedź do Szwajcarii. Piękno lokalnej przyrody sprawi, że po prostu uporządkujesz swoje myśli i będziesz mniej zirytowany. Zieloni tego rodzaju nie pozostawiają obojętnym nawet najbardziej chorego psychopaty. Jest nawet specjalne, kojące powietrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na takie wyjazdy warto wybrać się wyłącznie autem. Jeśli nie masz swojego to równie dobrym pomysłem będzie wynajem. Na stronie:  https://www.wynajmij-samochod.eu/wynajem-aut-dostawczych-lodz znajduje się oferta świetnej wypożyczalni. Skorzystanie właśnie z jej usług będzie rozsądnym rozwiązaniem ze względu na korzystne warunki najmu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...