Skocz do zawartości
Forum

Moja dziewczyna


Gość Pawel_1992

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pawel_1992

Witam wszystkich mam taki głupi i bardzo trudny problem. Jestem ze swoją dziewczyną około półtorej roku i ją Kocham bardzo tylko ja uwielbiam kobiece piersi i moja partnerka ma niestety bardzo małe ehh...krępująca sprawa kochamy się jest spoko ale no nie wiem wydaje mi się że nie podnieca mnie wystarczająco i za każdym razem sobie wyobrażam innych pań piersi jak sobie idę ulicą no nie mogę przestać spoglądać na innych pań piersi nawet w ubraniu mnie one podniecają troszkę a mojej partnerki niestety nie aż tak bardzo ... nie wiem co zrobić nie chce zmieniać mojej partnerki na nową bo ją Kocham niby tam ona masuje je, smaruje kremem ale nic nie działa ... jakieś może ktoś ma dobre rady sprawdzone czy coś chętnie przeczytam a i do dam że niestety nie stać nas na operacje plastyczną

Odnośnik do komentarza

Ta relacja i tak sie rozpadnie. Prędzej, czy później skoczysz na bok z jakąś Ciccioliną i wtedy już nawet nie spojrzysz na swoją partnerkę. Miłość nie przeważy nad seksem. Niestety, tak to działa u faceta i trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - albo masz cycki i podniecenie, albo masz miłość i "odwalasz obowiązki małżeńskie"; połączenie obu w jednej osobie może nigdy nie nastąpić.

Odnośnik do komentarza
Gość Pawel_1992

Ale chciałbym coś zrobić nie muszą być jakieś wielkie bardzo ale chociaż miseczka C potrzebuje wiem jestem facetem i ogólnie takim że nie zdradza ale czasem tak mi się chce piersi chciałbym mojej partnerce pomóc

Odnośnik do komentarza

Mości Pawle daj sobie trochę czasu , powiem ci z mojego punktu widzenia, byłem niedawno z dziewczyną co średnio mi sie podobała , było fajnie jak była ubrana ale jak się rozebrała to podniecenie szlag trafiał, I wtedy wpadłem na pomysł aby jej zrobić masaż erotyczny z podgryzaniem etc połączony z gra wstępna (dodam, ze na temat seksu wiem tyle co świnie o lataniu) ale widziałem jak na mnie reaguje i jak reaguje jej ciało i powiem ci brachu sam fakt jej reakcji na mnie sprawił, ze nie myślałem już totalnie o tym jak wygląda tylko chciałem więcej i chciałem aby było jej ze mną najfajniej

może powinieneś pomyśleć o tym ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość Pawel_1992

Można spróbować ja cały czas szukam co mogło by mnie podniecać niby ma fajną dupkę ale to nie to samo ;/ jak by ktoś miał jeszcze jakieś sposoby chętnie wysłucham bo nie chce od nowa szukać nowej dziewczyny od nowa zaufania zyskiwać i ona u mnie po prostu chce być z tą i dziękuje za rady wszystkim kto mi złoży jakieś dobre rady

Odnośnik do komentarza
Gość anitasonya

chlopaku,a jaki rozmiar ma Twoja dziewczyna? Powiem Ci ze ja mam 75D, choc nosze 75E by bylo mi zwiewniej. I powiem Ci ze jak zaloze stanik z drutami, to mam balony, a jak taki sportowy stanik z siateczki to mam najmniejsze cycki na ulicy! Posluchaj inne laski wcale nie musza miec takich duzych cycków jak Ci sie wydaje,. Jesli mi nie wierzysz idz do new yorkera na dzial z biustonoszami. I zobacz jak wygląda stanik z push upem! Praktycznie caly napchany poduszką, ze babka o malutkich cyckach, moze zrobic Ci wrazenie cycatej! Posluchaj, a jesli nawet ma faktycznie male piersi dajmy na to rozmiar A lub B, to od tego wcale nie zalezy ilość mleka! Moga wytwarzac nawet wiecej mleka niz baba o cycach F, bo cycki to tluszcz a mleko zalezy od gruczołów które są niezalezne od tłuszczu w piersi! Poza tym małe jest piękne! I wyobraź sobie,ze te panie o wielkich cyckach na starość będą miały obwisłe długie po biodra banany, a Twoja dziewczyna napewno po urodzeniu dziecka bedzie miala takie fajne jedrne jabłuszka. Poza tym duze cycki sa przyczyna problemow z kregoslupem. Pozrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość anitasonya

jak chcesz moge pokazac Ci jaka roznice daje stanik z drutami a jak jest ze stanikiem siateczkowym. Powiem Ci , ze piersi zwisają z natury, są zazwyczaj pełne od dołu a od góry są zwiśnięte, płakawe. Moje piersi są w dodatku mocno na boki rozstawione, nie tworzą tzw przedziałku, jednak CIESZE SIE bo wrazie reanimacji, nie bede miala miazdzonych cycków, bo mam je szeroko rozstawione. Kobieta z przedziałkiem na tłustych tzw śląskich piersiach bedzie miala w trakcie masazu serca miażdzone piersi, chyba ze odetna jej stanik

Odnośnik do komentarza
Gość anitasonya

zgadzam sie z Kwiatuszkiem2 , wiedziales co brales. Nie mozesz teraz jej ranic...Nabawi sie kompleksów, a napewno jest facet, który pokocha jej małe jagódki. Słyszalam o sytuacji, ze piekna dziewczyna miała własnie taką presję od strony swego chłopaka..zrobiła sobie operację piersi, a przez to zmarła..

Odnośnik do komentarza

Też mam małe piersi, takie A, ale nie mam kompleksów na ich tle. Ale gdyby facet mi powiedział, że mam za małe i mam sobie zrobić operację plastyczną, to bym go chyba w łeb trzasnęła. Gdy bliska osoba tak mówi, to nie trudno o nabawienie się kompleksów.

Odnośnik do komentarza

Albo ją kochasz w całosci i rozmiar nie ma znaczenia, albo zalezy ci tylko na zewnetrznym wygladzie. A jak byś sie czuł jakby ona opowiadała koleżankom, że kocha cie, ale podniecenie szlag trafia bo masz małego i może powinna ci zaproponować powiększanie... Jesli to az tak bardzo ci w niej przeszkadza, to zakoncz to już teraz.

Odnośnik do komentarza

Zostaw ją bo tylko będziesz się męczył w tym związku. Miałem podobnie. Moja dziewczyna miała miseczkę A/B a ja zawsze marzyłem o rozmiarze D/E po prostu mnie podniecały takie duże piersi. Jak z nią uprawiałem seks to czasem miałem wrażenie, jakbym kochał się z facetem bo tych piersi praktycznie nie było widać. Zerwałem z nią i niedługo potem poznałem nową dziewczynę, która ma rozmiar piersi E i dopiero teraz osiągam pełną satysfakcję z seksu. Jestem młody i nie mam zamiar się katować w związku z małymi piersiami.

Odnośnik do komentarza
Gość Pawel_1992

Anitasonya Kocham ją ale widzisz ja się zmieniam dla niej ona mówi że lubi jak chłopak ma 6paczek i już się robi chce się podobać dla dziewczyny swojej :P jak by powiedziała że mam małego kutasa ćwiczył bym go, zrobił bym dla niej wszystko może macie jakieś propozycje jak mogę się bardziej podniecać coś może by mi dawało rozkoszy i odwracało wzrok od piersi.
Luiza87 - chciałbym żeby moja dziewczyna się starała o siebie dawała wszystko co może bo ja daje z siebie staram dietę w mój styl życia wprowadzić ćwiczę systematycznie chce to wszystko dla niej Kocham ja .
Zeneek - możne masz racje ale to troszkę męczące jest poznawanie od nowa, poznałem jej rodzinę bardzo super jest a dziewczyn na tym świecie tyle ale też jest dużo pustaków a potrzebuje normalnej Kochającej dziewczyny dziewczyny

Odnośnik do komentarza
Gość anitasonya

hej
widze ze jasno opisales o co chodzi. o to, ze sam starasz sie byc atrakcyjny, bo jak wiadomo nic nie ma za darmo, na 6pak trzeba cwiczyc, krew pot i lzy to koszt wszelakiego samoudoskonalenia. Hmm wiesz masz dobry pomysl - np mozesz jej zaproponowac masaz piersi,. delikatny masaż robilam sobie, ale strasznie recw od niego bolaly, wiec nie miala sil i po 2 masazach sie skonczylo :D ale jakbys Ty jej masowal, siedzac na niej to mysle ze to dobry pomysl. Pamietaj ze najbardziej podniecac bedzie ja masaz muskanie, delikatne, mozesz ssac jej piersi, a jesli naprawde ma malutkie, i to Ci przeszkadza - to nie zrobisz zle jesli zakonczysz ten zwiazek jakos aby ja nie skrzywdzic, delikatnie,. Wygląd jest bardzo ważny. Jednakże gdy kogoś KOCHAMY to nie ma on znaczenia. Wcale a wcale, uwierz. Jednak skoro ona Cie nie kreci w 100% to lepiej szczerze sie do tego przyznac samemu sobie...Sa laski, ktore nie dosc ze z natury maja fajne cycki, to jeszcze starają się by byc bardziej sexy i są rozsądne, nie tylko pustaki. ..Pozdrawiam, a i pamietaj, ze najwazniejsza jest szczerosc i by nie skrzywdzic kogos.

Odnośnik do komentarza
Gość anitasonya

Wiesz, są 2 typy kobiet. Te które mają drobne piersi, a tłusz odkłada im się w pupie i jej okolicach. Drugi typ kobiety to tzw baba śląska. Tłuszcz odkłada jej się na tułowiu, także na i nad piersiami, dlatego też tak bardzo podniecają Cię baby śląskie, te z przedziałkiem na dekoldzie. Jednak moja mama mówi, że lepsze dla kobiety jest utłuszczenie przy tyłku, bo przy tułowiu jest ono typowo męskie. Posłuchaj nie ma rady na super efekty. Gdyby się dało, każda laska powiększałaby sobie naturalnie piersi..Są kremy do powiększania piersi, nie zaprzeczam, że dają efekty, jednak są one rakotwórcze, bo działają na zasadzie opuchlizny piersi, a czy jakbyś posmarował takim kremem rękę i by spuchła, to czy uważałbyś to za coś zdrowego??

Odnośnik do komentarza

Duże piersi to zaleta tłuszczu. Zazwyczaj (nie zawsze) posiadaczki dużych piersi są po prostu trochę przy grube. Wiele kobiet wypycha swoje piersi, kupuje staniki push up lub robi sobie operacje. Niech twoja kobieta przytyje to może powiększą jej się piersi. Ale znając życie to wtedy byś narzekał na to jaka to ona nie jest gruba ;)

Są rzeczy które ma się z natury i których nie zmienimy bez operacji. Kremy są rakotwórcze więc jeśli sądzisz że to nic i że może się nimi smarować tylko po to żebyś spełniał się seksualnie to znaczy że ci na niej nie zależy. Nie zależy ci na niej = nie kochasz jej. Nie oszukuj się. Poza tym na starość raczej większość związków usycha w sprawach seksualnych. TYM BARDZIEJ gdy jeden z partnerów nie potrafi zaakceptować niedoskonałości drugiej osoby. Gdyby miała duże piersi to na starość opadłyby jej i byłyby jak dwa worki na ziemniaki. Co wtedy by się stało? Szukałbyś pomocy na tej lub innej stronie "ej wiecie, moja partnerka ma obwisłe piersi no i nie podnieca mnie to.. :////" <- oczywiście te zdanie jest napisane bardzo sarkastycznie. Nie ma ideałów. Wszystko ma swoje wady i zalety. I nie wmawiaj sobie proszę że ją kochasz. Jesteś egoistą który działa na zasadzie "kiedy nie ma co się lubi to się narzeka na to co się ma" (przysłowie zmienione celowo.) Twój wysiłek na siłowni? Co z tego. Ty możesz sobie zrobić kaloryfer ćwiczeniami ona nie. Ona może nimi sobie piersi najwyżej pomniejszyć. Potrzebujesz normalnej dziewczyny a nie pustaka? może zacząłbyś od zmiany siebie i swojego pustego podejścia? Nie krzywdź jej dłużej i zerwij. TERAZ możesz sobie mówić że jesteś wierny.. Ile ludzi tak sądziło ;) Przeczytaj to co piszesz i zdaj sobie sprawę jak bardzo puste to jest. Zaakceptuj ją i kochaj dalej udowodniając tym że ją kochasz albo zerwij i nie każ jej cierpieć.. I tak ona cie nie podnieca i będziesz ciągle narzekał więc po co ty i ona macie się męczyć? Idiotyzm.

Odnośnik do komentarza
Gość zanudziliście

Ale Wy smędolicie, a tymczasem całe sedno problemu jest tylko w dwóch odpowiedziach: pierwszej i ostatniej. Jeszcze ew. druga jest ciekawa, reszta to jakiś bełkot o kompleksach, miłościach, masażach, bzdetach. Rozmydlacie prostą rzecz. Przeczytajcie jeszcze raz wszystko i zastanówcie się, czy nie za dużo dorabiania filozofii do w gruncie rzeczy prostej rzeczy pt. "koleś podnieca się tylko wielkimi cycami".

Odnośnik do komentarza

Witam. Moja Żona (od 12 lat) jest caĺkowicie płaska. Kiedyś miała malutkie piersi ale po drugie ciąży zniknęĺy całkowicie. Też mi to przeszkadzało ale zacząłem oglądać filmy xxx wyłączanie z płaskimi dziewczynami i z czasem zakochałem się w maĺych piersiach. Teraz nie mogę już patrzeć na duże cyrki. Podniecają mnie tylko tę małe a małe jest piękne. Wolę takie niż wiszące czy z rozstępami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...