Skocz do zawartości
Forum

WYPADANIE WŁOSÓW


milejdi96

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Dwa razy malowałam włosy farbą Palette Salon Colors 3-0 Ciemny Brąz. Ostatni raz malowałam włosy w styczniu i zauważyłam, że od jakiegoś czasu strasznie mi wypadają. Jaka jest Wasza opinia na temat tej farby? Czy ktoś ma ten sam problem? Proszę o odpowiedź. Co polecacie na wypadające włosy, na ich wzmocnienie? Czy dobra jest Henna Wax, regenerująca maska do włosów?

Odnośnik do komentarza

Jeżeli stan włosów jest uwarunkowany niedoborem poszczególnych składników odżywczych bądź schorzeniem to kosmetyki niewiele tu zdziałają. Na początek upewnij się czy na pewno masz problem z nadmiernym wypadaniem włosów. Jeżeli w ciągu dnia wypada ich 100-150 sztuk to mieścisz się w normie. Jeżeli jest ich więcej to warto zasięgnąć porady lekarza, który pomoże Ci odnaleźć przyczynę odpowiedzialną za ten stan włosów. Dopiero wtedy będziesz mogła zastosować konkretną terapię przeciwko wypadaniu włosów.

Odnośnik do komentarza

Kurcze, a myślałam, że to produkt używany wyłącznie przez kobiety. Fajnie, że coraz więcej panów chce dbać o swoje włosy. Moim zdaniem mając dostępne proste metody działania, o których pisze umon, możemy być zdrowi i atrakcyjni.

Odnośnik do komentarza

Nadmierne wypadanie włosów hamuje biotyna, tylko trzeba ją brać ze trzy miesiące. Inaczej nie ma odpowiedniego efektu. Moim zdaniem Bitebal jest dobrym rozwiązaniem dla mężczyzn. Kto powiedział, że tylko kobiety myślą o włosach?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...