Skocz do zawartości
Forum

Przygnębienie, myśli samobójcze


Gość Kaisia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam 18 lat od paru dni spóźnia mi się miesiączka przez co boje się ze jestem w ciąży mimo negatywnego testu. Jedyną rzeczą o której myślę jest teraz to że niedługo pewnie okaże się to prawda i jedyną rzeczą jaka mi pozostanie będzie samobójstwo. Okropnie się boję mam dość tego napięcia i stresu. Kocham swojego chłopaka on mnie pociesza że napewno nie jestem w ciąży i żebym o tym nie myślała. Płacze po nocach, cciągłe powtarzam sobie ze i tak niedługo umrę. Nie potrafię tak dalej :/ proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Dziwczyno nie rob nic pochopnie , Spokojnie przed toba wspaniale chwile Nawet jesli bedziesz w ciazy to nie tragedia jest zawsze jakies rozwiazanie np.pomoc finansowa uzyskasz w opiece spolecznej potrzebna ci bedzie tez pomoc psychologa i bedzie dobrze a co do twojego chlopaka nich lepiej cie wspera a nie mowi ze napewno nie jestes bo on tez ma wspoludzial w tym co sie stalo nie zamartwiaj sie glowa do gory .

Odnośnik do komentarza

Kaisia, spokojnie, nie panikuj. Tak naprawdę nie masz pewności, czy jesteś w ciąży. Jak długo spóźnia Ci się miesiączka? W którym dniu cyklu odbyliście stosunek? Czy nie użyliście żadnej metody antykoncepcji? Czy okres spóźnia Ci się pierwszy raz, czy do tej pory miałaś równomierne cykle? Miesiączka może się opóźniać nawet wskutek stresu, jaki przeżywasz. Zauważ, że test ciążowy wyszedł negatywny, zatem na razie nie ma powodów do obaw. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, najlepiej skonsultuj się z ginekologiem i pomyśl o antykoncepcji, by nie przeżywać niepotrzebnych stresów związanych z niechcianą ciążą. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

mgr Kamila Krocz
Kaisia, spokojnie, nie panikuj. Tak naprawdę nie masz pewności, czy jesteś w ciąży. Jak długo spóźnia Ci się miesiączka? W którym dniu cyklu odbyliście stosunek? Czy nie użyliście żadnej metody antykoncepcji? Czy okres spóźnia Ci się pierwszy raz, czy do tej pory miałaś równomierne cykle? Miesiączka może się opóźniać nawet wskutek stresu, jaki przeżywasz. Zauważ, że test ciążowy wyszedł negatywny, zatem na razie nie ma powodów do obaw. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, najlepiej skonsultuj się z ginekologiem i pomyśl o antykoncepcji, by nie przeżywać niepotrzebnych stresów związanych z niechcianą ciążą. Pozdrawiam!

Zawsze zabezpieczamy się prezerwatywą a mój partner we mnie nie dochodzi. Stosunek odbyliśmy w obliczone dni nieplodne i z prezerwatywą nic się nie działo była cała. Okres nigdy mi się nie spóźnia ale ostatnio zmieniłam dietę i dużo ćwiczyłam. Bardzo żałuję że uprawialam ten seks :/

Odnośnik do komentarza
Gość janusz myjak

spolkojnie dziewczyno.dziecko to dar BOZY.jest ktos komu zalezy abys zabila sie .ta bestia to szatan.odrzuc te mysli .pan BOG STWORZYL CIE DO ZYCIA WIECZNEGO .,CZY CHCESZ spedzic zycie wieczne w piekle .? w internecie mozna znalezc konferencje ksiedza piotra glasa ,egzorcysty .przesluchaj je .i glowa do gory.pan BOG CIE KOCHA A JEZUS ZYJE

Odnośnik do komentarza
Gość janusz myjak

DZIECKO .TWOJ PROBLEM jest w twojej glowie i twoich myslach.zaden specjalista ,ci go nie uleczy jak ty tego nie zrobisz.proponuje wizyte u psychiatry, oraz kazania piotra glasa. ja chce ci naprawde pomoc,bo zycie masz jedno pozdrawiam cie

Odnośnik do komentarza

Witam.
Jesteś osobą pełnoletnią nie wiem jak wygląda Twoja edukacja i stan materialny ale nie można odbierać sobie życia nosząc może inne w sobie. Strach jest złym doradcą więc musisz zacząć myśleć pozytywnie ,rozumiem nie jest to łatwa sprawa. W tej chwili musisz mieć podporę w swoim chłopaku a jeżeli się okaże że jesteś w ciąży musisz powiedzieć o tym rodzicom . To nie jest łatwe sam miałem kilka takich sytuacji z dziewczyną a teraz obecną żoną. Pomyśl jeżeli odchowasz dzieciaka to będziesz młodą mamą i będziesz korzystać z życia. Macierzyństwo to nie koniec świata. Ja już nawet nie pamiętam jak córa dawała nam kość. Zrób jeszcze raz test może za wcześnie zrobiłaś drugi będzie bardziej wiarygodny ale odczekaj parę dni. Pozdrawiam i namawiam do pozytywnego myślenia.

Odnośnik do komentarza

~uzależniona1
O czym w ogóle mowa?Jeżeli kochaliscie się w dni bezpłodne i z prezerwatywą???Tak Nie zachodzi się w ciążę!Okres może Ci się spóźniać tak jak mówisz: zmiana diety,intensywny sport.Echh

Jedyna Ty mnie trochę pocieszyłaś. Ja wiem ze to nie powinno doprowadzić do ciąży ale jednak mam te okropne obawy. Pozatym partner we mnie nie dochodzi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...