Skocz do zawartości
Forum

zamykanie naczynek na nogach , brzuchu


Gość iwonkaa33

Rekomendowane odpowiedzi

Gość iwonkaa33

mam problem z naczynkami od kilku lat , Mam 24 lata i mam tarczycę .
Chciałabym sie pozbyc tych naczynek wiec wykupilam pare zabiegow laserem i po 3 zabiegach nie widze efektow , a nawet jakby ich wiecej było .. co robic ? pewnie w lato takich zabiegow nie mozna robić ....czy ktos tak mial , prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka Pada

Polecam zamykanie naczynek w Rzeszowie w klinice Art Derma. Bardzo miła Pani, która wykonywała mi zabieg, najpierw wszystko mi wytłumaczyła, więc wiedziałam, jak będzie to wyglądać. Sam zabieg został bardzo dokładnie i profesjonalnie prze-prowadzony. Efekt bardzo mnie satysfakcjonuje.

Odnośnik do komentarza

Robiłam zamykanie naczynek na twarzy w klinice Salon Kosmetyki Laserowej Agnieszka Koczynasz .Miałam bardzo popękane i nie ładnie to wyglądało. Z zabiegu jestem zadowlona bo bardzo dobrze mi go wykonano, teraz nie mam już sladu po naczynkach.

Odnośnik do komentarza

Robiłam zabieg zamykania naczynek na twarzy, miałam bardzo poekane i bardzo nie ładnie to wyglądało. Po zabiegu laserowym nie mam już śladu po nich. Zabieg nic nie boli a wrato sobie zrobić bo daje bardzo dobre rezultaty. Polecam również klnikę w której robiłam zabieg Han-Medica ul. Aleja Matki Bożej Fatimskiej 94 w Wadowicach

Odnośnik do komentarza

Czytałam sporo o laserowym zamykaniu naczynek, bardzo wiele pacjentek chwali, że zabieg skuteczny. Do tego nie boli, szybko skóra się regeneruje. Na pewno też zależy jaki laser i gdzie wykonywany jest zabieg. W każdym razie na https://gaboscm.pl/usuwanie-zylakow-i-laserowe-usuwanie-naczynek/ jest sporo informacji w temacie. Tam w tej poradni wykonują takie zabiegi. Nowoczesna metoda, nie uszkadza w żaden sposób tkanek. Pod wpływem działania światła lasera ścianki naczynia się zamykają. Sama mam na nodze takie naczynka i szykuję się powoli do zabiegu. Z czasem widzę, że robi się ich coraz więcej, także nie ma na pewno na co czekać. 

Odnośnik do komentarza

Generalnie nie każda metoda pozbywania się pajączków i żylaków jest odpowiednia dla każdej z osób. W tej chwili jest wiele metod radzenia sobie z tym problemem. Polecam centrum medyczne medi-medic jeśli jest się z Trójmiasta, mają tam kilka placówek. Osobiście skorzystałam i jestem zadowolona z wyglądu moich nóg. Specjaliści bardzo mądrzy i pomogą zidentyfikować najlepsza metodę w twoim przypadku:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...