Skocz do zawartości
Forum

Dieta redukcyjna dla 19-latki


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem 19-latką mam 163 cm wzrostu oraz ważę 50 kg. Chciałabym przejść na delikatną redukcje, nie zalezy mi na zgubieniu kilogramów lecz centymetrów..Ćwiczę 5 razy w tygodniu.Moim problemem jest ustalenie zapotrzebowania na makroskładniki oraz jak rozłożyć je w ciągu dnia tak abym miała siłe na trening wieczorny ?Gdyż zazwyczaj brak mi energii podczas jego wykonywania..Ile powinnam obciąć kaloryczność posiłków tak aby zgubić te kilka centymetrów? Z góry dziękuje za odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza

Twoja masa ciała jest jak najbardziej prawidłowa. "Zgubienie centymetrów" będzie jednoznaczne z utratą masy ciała- tu nie ma cudów :). Po pierwsze musiałabyś nam przybliżyć to jak wygląda Twój przykładowy dzień, jadłospis oraz kolejno jaki jest to rodzaj stosowanego przez Ciebie treningu, czy na coś chorujesz. Kwestia braku sił może być różna od nieodpowiednio zbilansowanej diety, przez niedostateczną ilość snu na niewystarczającej regeneracji kończąc.

Napisz mi proszę w prywatnej wiadomości to co wypisałem powyżej. Wtedy będziemy wiedzieli na czym stoimy i będzie można coś na to zaradzić :).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...