Skocz do zawartości
Forum

Skąpa i krótka miesiączka


Gość asiunian4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość asiunian4

witam. juz wczesniej pisalam. moje miesiaczki 05.12.10; 05.01.11; 04.02.11. z chlopakiem kochalam sie 31 grudnia. byl to stosunek przerywany. w styczniu mialam krotka miesiaczke. w lutym tak samo. i malo obfita, choc w lutym byla troszke wieksza niz w styczniu. pytanie jest czy moge byc w ciazy? co prawda nie mam zadnych objawow,ale jednak strach jest... czy te miesiaczki moga byc spowodowane stresem ,dieta oraz zmeczeniem? od stycznia sie bardzo odchudzam i zyje w lekkim stresie... z gory dziekuje na odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

witam, miesiączkę powinnam dostać 10 sierpnia- natomiast 9 sierpnia poleciał mi obfity biały śluz,a 10 wystąpiło w nocy brudzenie. później 11 i12 sierpnia skromny okres i 13 sierpnia już tylko jednorazowe brudzenie. Proszę podpowiedzcie co to może oznaczać - dodam że do tej pory miałam miesiączki trwające normalnie 5-6 dni. pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Witam
Mam problem z miesiączkowaniem i prosiłabym o odpowiedź. Otóż od 3-4 miesięcy mam bardzo nieregularny okres. Zdarza się że spóźnia mi się 2 tygodnie a czasem nawet w ogóle się nie pojawia. Do tego jest on bardzo skąpy, ponieważ jeśli chodzi o krwawienie to trwa on tylko niecałe 2 dni a reszta to plamienie i pojawiające się skrzepy krwi oraz jest on bardzo bolesny. Nie wiem co zrobić bo w tym momencie nie mam jak pójść na wizytę do ginekologa. Proszę o odpowiedź co mi może dolegać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...