Skocz do zawartości
Forum

Jak skutecznie wyleczyć łuszczycę?


Gość b...l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość katarzyna

trzeba przejść na tłuszcze przeciwzapalne ,czy olej kokosowy ,oliwa ,można pić,można się  posmarować,najlepiej dietetyczka i ona ustali dietę  ketogeniczną-łuszczyca to bakterie --w przewodzie pokarmowym ,ja mam   tylko wypryski na głowie ,we włosach ,na ciele nic --bardzo rzadko --pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Wyleczyć raczej się nie da. Da się natomiast skutecznie leczyć oraz zmniejszać zmiany. Sama mam typ plackowaty, bywało, ze na nogach miałam zmiany wielkosci dłoni. Niebolesne, aczkolwiek mało ciekawe z wyglądu (wiadomo ;)). Zmieniłam dietę, poza tym miejscowo stosuję na nie maxicortan, jak tylko zaczyna się coś pojawiać. Jest lepiej Aktualnie wychodzą jedynie drobne pojedyncze zmiany.  Które czasami naświetlam sobie lampą w domu, jak akurat zmiana nie schodzi dłuższy czas.

Wydaje mi się, że duże działanie miało również ograniczenie u mnie stresu. Od kiedy zmieniłam pracę na mniej obciążajacą, również jest lepiej. 

Odnośnik do komentarza

Dopóki zmiany miałam w miejscach, które były niewidoczne pod ubraniem to tak się nie stresowałam. Niestety to się zmieniło. Różne preparaty do smarowania i leki stosowałam. A od jakiegoś czasu terapię Biomag. Dużo czytałam na temat leczenia polem magnetycznym o niskich częstotliwościach. Okazało się, że jest pomocne również przy łuszczycy. Dlatego ja takie urządzenie kupiłam i nie żałuję. Leczenie jest bezinwazyjne, choroba się wyciszyła, duża różnica w sumie na plus.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...