Skocz do zawartości
Forum

Tabletki na powiększenie biustu


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PaLenna

Spróbuj co Ci szkodzi. Jak spróbujesz to się dowiesz. Z tego co czytałam sobie o działaniu tabletek to działają one głównie na ujędrnienie biustu i dzieki temu ujędrnieniu biust wydaje się wiekszy. Może Tobie równeiż pomogą.

Odnośnik do komentarza

W sumie to nie nastawiałam się na wiele jak je kupowałam ale produkt naprawdę działa. Wiadomo, że nie jest to efekt rodem z salonu kosmetycznego czy gabinetu chirurga, ale skóra jest naprawdę ujędrniona, bajecznie gładka, biust wydaje się pełniejszy. Jak dla mnie perfect bust to najlepsze serum do biustu jakie testowałam a miałam do czynienia z kilkoma takimi kosmetykami.....

Odnośnik do komentarza

Ujędrnia a przez to biust wygląda na o wiele większy. Tak wiec można powiedzieć, że powiększa. Balsam jest super, widzę zdecydowaną poprawę jędrności skóry biustu. Polecam wszystkim dziewczynom, które potrzebują odpowiedniej pielęgnacji biustu np. po ciąży lub zrzuceniu wagi. Po użyciu balsamu skóra staje się bardziej elastyczna, a biust wydaje się jędrniejszy. Zresztą mi zależało właśnie bardziej na jędrności bo straciłam sporo na jędrności biustu z tego powodu, ze po porodzie sporo schudłam i to odbiło się na wyglądzie moich piersi.

Odnośnik do komentarza

Witam. Zamówiłam sobie te tabletki. Mam pytanie do osob , ktore je brały (o ile są tutaj takie) Szukałam w sieci innego tematu ale nie ma ;/ Ile brałyście tabletki? Po jakim czasie był efekt o ile był? A i czy warto jest domówić sobie krem?

Odnośnik do komentarza

Przeszłam kurację pól rok temu. Brałam je 4 miesiące Ogólnie to jestem zadowolona. Powiekszenie było, niewielkie ale za to biust sie bardzo ujędrnił na czym w sumie zależało mi bardziej (jakiegoś tam małego biustu nie mam ale grawitacja z wiekiem zadziałała). Krem miałam, no nie zachwycił mnie z uwagi na zapach. nie wiem czy dizałał czy tabletki.

Odnośnik do komentarza

Nie chodzi o to,ze jest to jakiś odpychający zapach, ale nie przepadam za perfumowanymi kosmetykami a tym bardziej za mocnymi kwiatowymi zapachami. Znam jednak osoby, które coś takiego lubią i im w sumie takie wonie mogą się podobać. Sama raczzej bym nie kupiła, ale kupiłam kilka opakowań na raz i dostałam go w gratisie to juz zużylam
 

Odnośnik do komentarza

ja stosowałam kilka preparatów i kremów zero efektów poza jednymi - tabletkami breastfem. Tutaj biust naprawdę urósł co najmniej o jeden rozmiar w dwa miesiące. W składzie maja zioła z Brazylii które maja jakiś wpływ na estrogeny i dzięki temu biust rośnie. Poszukałam trochę informacji w internecie i rzeczywiście od wieków Brazylijki powiększają sobie piersi tymi ziołami i nie tylko trochę tez pośladki urosły :))

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...