Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość m...l

Tabletki na powiększenie biustu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość m...l

Witam ! Czy tabletki na powiększenie biustu są skuteczne np .PERFECT BUST? Kto moze je brac, czy sa jakies skutki uboczne ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Derla

Ponawiam pytanie. Czy ktos moze stosował i napisze czy to działa???? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość PaLenna

Spróbuj co Ci szkodzi. Jak spróbujesz to się dowiesz. Z tego co czytałam sobie o działaniu tabletek to działają one głównie na ujędrnienie biustu i dzieki temu ujędrnieniu biust wydaje się wiekszy. Może Tobie równeiż pomogą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Luzitania

Nie wiem czy zdecyduję się na tabletki perfect bust ale ciekawa jestem jak oceniacie krem z tej serii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Elkaz8

W sumie to nie nastawiałam się na wiele jak je kupowałam ale produkt naprawdę działa. Wiadomo, że nie jest to efekt rodem z salonu kosmetycznego czy gabinetu chirurga, ale skóra jest naprawdę ujędrniona, bajecznie gładka, biust wydaje się pełniejszy. Jak dla mnie perfect bust to najlepsze serum do biustu jakie testowałam a miałam do czynienia z kilkoma takimi kosmetykami.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Markiza

Ujędrnia a przez to biust wygląda na o wiele większy. Tak wiec można powiedzieć, że powiększa. Balsam jest super, widzę zdecydowaną poprawę jędrności skóry biustu. Polecam wszystkim dziewczynom, które potrzebują odpowiedniej pielęgnacji biustu np. po ciąży lub zrzuceniu wagi. Po użyciu balsamu skóra staje się bardziej elastyczna, a biust wydaje się jędrniejszy. Zresztą mi zależało właśnie bardziej na jędrności bo straciłam sporo na jędrności biustu z tego powodu, ze po porodzie sporo schudłam i to odbiło się na wyglądzie moich piersi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aglast

Witam. Zamówiłam sobie te tabletki. Mam pytanie do osob , ktore je brały (o ile są tutaj takie) Szukałam w sieci innego tematu ale nie ma ;/ Ile brałyście tabletki? Po jakim czasie był efekt o ile był? A i czy warto jest domówić sobie krem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość miri

Przeszłam kurację pól rok temu. Brałam je 4 miesiące Ogólnie to jestem zadowolona. Powiekszenie było, niewielkie ale za to biust sie bardzo ujędrnił na czym w sumie zależało mi bardziej (jakiegoś tam małego biustu nie mam ale grawitacja z wiekiem zadziałała). Krem miałam, no nie zachwycił mnie z uwagi na zapach. nie wiem czy dizałał czy tabletki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Miri

Nie chodzi o to,ze jest to jakiś odpychający zapach, ale nie przepadam za perfumowanymi kosmetykami a tym bardziej za mocnymi kwiatowymi zapachami. Znam jednak osoby, które coś takiego lubią i im w sumie takie wonie mogą się podobać. Sama raczzej bym nie kupiła, ale kupiłam kilka opakowań na raz i dostałam go w gratisie to juz zużylam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...