Skocz do zawartości
Forum

Zabieg wyrównania górnej wargi


Gość s...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moja górna warga jest strasznie nierówna i niesymetryczna. Na środku jest wybrzuszona. Na dodatek zawsze mam na niej skórkę która pęcznieje jak coś jem, czy pije i ją zdgryzam. Nie chcę wypełniać bo wtedy warga była by ogromna. Chciałbym to zmniejszyć - naciąć od środka i naciągnąć, tak żeby nie było też tej skórki. Potem ew. jeszcze wyrównać jakimś wypełniaczem. Do jakiego lekarza powinienem się zgłosić? Jaki może być koszt tego nacięcia i naciągnięcia w celu usunięcia tego wybrzuszenia?

Odnośnik do komentarza

moja bratowa miała taki właśnie problem z dziwną dolna wargą i podobno doktorka z Dream-med z Łodzi zdziałała cuda, że nie dość, że wygląda normalnie tzn. że zgrubienie nie jest zupełnie widoczne to miała wstrzyknięte coś tam w górną wargę dla zrównania minimalnie i teraz wgląda super. Zupełnie naturalnie. Moim zdaniem w takich przypadkach medycyna estetyczna jest wskazana.

Odnośnik do komentarza
Gość Ewelinapudzinska

Tez miałam asymetryczne wargi i bardzo pomógł mi kwas hialuronowy. Zabieg robiłam u pani doktor w klinice dr legrand, wyszło bardzo naturalnie i od razu moja twarz nabrała innego kształtu. Jestem bardzo zadowolona.

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy znacie tą metodę Lip lift, polega ona właśnie na wypełnieniu górnej wargi przez co usta stają się pełne, kształtne, przede wszystkim rezultat jest trwały. No i nie kosztuje majątek , ja się zdecydowałam u dr Osucha, efekt wow, na prawde warto było. A w klinice Dr Osuch Clinic rewelacyjna opieka mnie spotkała, wspaniałe pielęgniarki,pan dr

Odnośnik do komentarza

Cryolift może akurat będzie odpowiedni w tym przypadku. Wiem, że stosowany jest on w problemach z owalem twarzy i ogólnie podnosi i ujędrnia skórę. A nóż nadałby się i w tym przypadku. Trochę ujędrnienia wyrównałoby wargi :) Trzeba udać się do kliniki medycyny estetycznej. Tam na pewno doradzą jak trzeba i wybiorą zabieg, który pomoże. Bardzo pozytywnie słyszałam o Derm-est z Warszawy. Może jednorazowa nawet wizyta pomogła by w problemie.

Odnośnik do komentarza
Gość biała80

ja też powiększałam górna wargę do wielkości dolnej w gabinecie medycyny estetycznej przez lek. med. Marzenę Majcherczyk. Zdecydowałam się na to tylko ze względów estetycznych. Moim zdaniem dość istotne jest by obstrzykiwanie wykonywał lekarz stosując rekomendowane produkty. Zabieg, który ja miałam wykonywany był zrobiony rewelacyjnie o czym świadczą efekty. Moim zdaniem bardzo ważny jest przeprowadzony wywiad przed zabiegiem, a w moim przypadku pani doktor zrobiła to szczegółowo i bez pośpiechu. Rekomenduję każdemu z czystym sumieniem Dream-Med z Łodzi.

Odnośnik do komentarza
Gość marlinowa

Powiększałam usta w Polanicy Zdrój w klinicy Łątkowskiego i bardziej mi chodziło o ich wyrazisty kształt niż żeby były nienaturalnie wielkie. Jak zeszła opuchlizna to dopiero wtedy poczułam zadowolenie, że wyszło tak jak chciałam :)

Odnośnik do komentarza
Gość Arletke3o4

Nie macie się czego obawiać. To nie jest tak, ze jak wybierzecie się na zabieg, od razu usta bardzo się Wam powiększą. Decydujecie przecież same ile preparatu chcecie mieć w usta wstrzyknięte. Najlepiej na początku decydować się na mniejsze ilości kwasu hialuronowego, potem ostatecznie dołożyc go podczas drugiego zabiegu po kilku miesiącach. Dzięki temu bedziecie mogły same zdecydować na jaki efektt liczycie. Sama zdecydowałam się na powiększenie ust i nie żałuję bo efekt jest dokładnie taki jak chciałam i wygląda to bardzo naturalnie. Jakby mnie ktoś nie znał to na pewno nie wiedziałby, ze się na cos takiego zdecydowałam....
Zabieg wykonywałam w Beauty Address w Warszawie https://www.beautyaddress.pl - serdecznie polecam, efekt naprawdę zniewalający!

Odnośnik do komentarza

Polecam Ci klinikę w której przyjmuje dr Pabiańczyk w Krakowie. Jeśli chodzi o twarz to sporo już rzeczy poprawiłam i większość u niego. Mam porównanie jeśli chodzi o ceny i efekty. Daj sobie grzebać przy ustach kosmetyczce w jakimś salonie. Tylko klinika chirurgii plastycznej, szczególnie jak coś więcej chcesz robić

Odnośnik do komentarza
Gość La Gange

Najlepiej udaj się do jakiegos dobrego gabinetu medycyny estetycznej, lekarz zobaczy Twój problem i tyle. Ale faktycznie najlepiej chyba będzie wyrównanie to kwasem. Z mojej strony moge polecć kwas Restylane Kysse. Miałam nim powiększane usta 8 miesięcy temu a efekt jak się utrzymuje tak utrzymuje się do dziś super ;)

Odnośnik do komentarza

~mimi678
Teraz powiększanie ust kwasem hialuronowym to dość popularny zabieg, ale moim zdaniem warto decydować się na współpracę z lekarzem. Ja nie żałowałam pieniędzy i zdecydowałam się na zbaieg w klinice medycyny estetycznej.

Można wiedzieć, gdzie powiększałaś usta?

Odnośnik do komentarza

Ja wyrównywałam u dr Łątkowskiego z Polanicy-Zdrój wypełniaczem przy użyciu mojego własnego tłuszczyku. Efekt jest piękny, usta mam w końcu równe, skorygowane co do milimetra. Ogólnie to mam jedną część twarzy tak jakby większą i wyżej niż druga i właśnie na ustach to było najbardziej widoczne, a teraz już nie widać aż tak. No i w końcu polubiłam się z pomadkami :D, polecam.

Odnośnik do komentarza

Najlepiej udać się do lekarza, od siebie mogę polecić chirurga Knakiewicza z KNACK CLINIC we Wrocławiu. On jest doskonałym lekarzem, bardzo rzetelny, zna się na tym co robi. U mnie też była asymetryczna warga i zależało mi na tym, alby prawa strona była tak samo wypukła jak lewa, no i to mu się udało. Efekt jest bardzo naturalny i dokładnie taki, jaki chciałam, polecam. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...