Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość k...m

Depilacja laserem diodowym a wpływ na skórę

Rekomendowane odpowiedzi

Gość k...m

Czy depilacja trwała laserem diodowym może być niebezpieczna dla skóry?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy zabiegach, w trakcie których wykorzystujemy działanie lasera istnieje ryzyko oparzenia skóry. Z tego względu skóra nie może być opalona. Poza tym, osoba przeprowadzająca zabieg powinna odpowiednio dobrać parametry lasera do fototypu skóry pacjenta. Wiązka lasera skupia się na barwniku znajdującym się we włosach. Jeżeli skóra jest blada i zabieg jest prawidłowo przeprowadzony to jedynym skutkiem powinna być redukcja owłosienia. Oczywiście przed zabiegiem należy wykluczyć przeciwwskazania do jego wykonania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kinga 54132

Jak chodzi o depilacja to polecam goraco. Ja robiłam i bardzo jestem zadowlona, włosy nie odrastają, skóra nie jest podrażniona. Zabieg super i warto. Wykonywałam go w bardzo fajnej klinice którą polecam Lumiere w Kielcach ul. Żeromskiego 15/2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Hermene

A czy są jakieś osoby, którym włoski nie odrosły już wcale? ale takie, którym od zabiegu minęło przynajmniej rok?
mam na myśli laser light sheer
jestem po 2 zabiegach na pachy i jednym na łydki, mam dość długi czas odrastania włosków, więc wiele miesięcy zajmie mi 5 zabiegów, wyjątkowo wygodnie jest nie musieć nic depilować, golić itp......mam nadzieję, że laserowa depilacja jednak będzie skuteczna
https://www.mestetyczna.pl/depilacja-laserowa-aksamitnie-gladka-skora-na-zawsze/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ola0321

Polecam wykonywanie depilacji laserowej w Ego Med Spa w Krakowie. Ja byłam na całej serii przed swoim ślubem i przyznam, że efekt cudny i jestem bardzo zadowolona, że właśnie tam trafiłam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość frettka

Ja miałam depilację laserem vectus, zabieg na łydki i bikini, w tej chwili cała skóra jest gładka, bez włosków, podrażnień itp. Polecam szczerze, wybierzcie salon, który posiada ten laser. Ja byłam w https://www.depicare.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też miałam robione zabiegi depilacji laserowej i nie narzekam na ból czy podrażnienia.Byłam w https://proclinic.pl na laserze LightSheer Duet. Zabiegi bardzo nie bolały. Pewnie to indywidualna sprawa, ale w profesjonalnym gabinecie powinno być wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...