Skocz do zawartości
Forum

Czy komputer i telefon mogą uszkodzić wzrok na stałe lub go pogorszyć?


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 40latek w okularach

Zdecydowanie i nieodwołalnie tak. Mi regularnie leciał wzrok aż do 40 roku życia. Potem ten na krótką odległość (czytanie, komputer) zaczął się poprawiać, ale ten na długą odległość został słaby i teraz potrzebuję 2 par okularów. Słaby interes :-)

Odnośnik do komentarza

myślę, że przy tych nowych technologiach to trochę mniej szkodliwie wygląda jeżeli chodzi o wpływ sprzetu, ale ciągłe wpatrywanie się w ekran z pewnością zdrowe nie jest, ja sama po dłuższej pracy przed komputerem mam zmęczone oczy, do tego jakieś zaczerwienienia dochodzą, łzawienie, tak to już jest... żeby zadbać o oczy potrzebna jest dobra dieta, no i dodatkowo biorę teraz gold luteinę, luteina jest składnikiem który wspiera oczy, czyli przy takiej pracy z komputerem, potrzebna jak najbardziej

Odnośnik do komentarza

w pracy ciągle jestem wpatrzona w monitor i niestety efekt jest taki że oczy mam suche jak wiór, jakbym nie zakropliła sobie przed pracą hialeye free to bym chyba nie wytrzymała, bo jednak oczy się szybko przesuszają i to sprzyja też zapaleniom spojówki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...