Skocz do zawartości
Forum

Jak zmniejszyć wargi sromowe?


Gość e...u

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 13 lat, mam wstydliwy problem dotyczacy warg sromowych-sa duze. Przez lata nie ubieralam nic obcislego bo to po prostu boli... Moje pytanie jest takie : Slyszalam ze mozna zrobic zabieg labioplastyczny (jesli sie nie myle). Od ilu lat za zgoda rodzica bym mogla pojsc na taki zabieg ? Juz nie mam sil do tego, to jest bardzo uciazliwe...

Odnośnik do komentarza

Wiem, ja także nie mam najmniejszych warg a mój seks jest naprawde super. Partner uwielbia moją cipke oraz jej wygląd.
Jestes mloda i to na razie Cie przeraza ale uwierz mi nie masz czego sie wstydzic. Jest wiele kształtów sromu u kobiet i wszystkie sie podobają.
Tak to labioplastyka i zapewne musisz miec ukonczone 18 lat. Jak pojdziesz do ginekologa to zapytaj czy masz tam wszystko ok a on na pewno powie ze to wszystko jest prawidlowe.
Niestety lub stety nie mamy wyboru jak wyglada nasz srom, z takim sie rodzimy i juz:)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Witam.
Nie przejmuj się tym, że Twoje sromy są większe niż takie jakie byś chciała, mi ginekolog odpowiedział w prosty sposób, że ludzie w żaden sposób nie są symetryczni, każdy jest inny, a to nie powinno przeszkadzać Twojemu partnerowi, ponieważ kształt i wielkość sromów jest różnorodna tak samo jak różnorodny jest rozmiar piersi u każdej z nas czy np. masa ciała. Głowa do góry ! Wszystko jest w porządku, a najważniejsze to że jest wszystko zdrowe. Jeżeli okazałoby się, że występują przez to faktycznie jakieś problemy higieniczne to po prostu zwiększyć higienę, zaopatrzyć się w globulki dopochwowe, zakupić jakiś lepszy płyn do mycia do higieny intymnej, a dodatkowo np. można sobie kupić jakieś wkładki zapachowe :) sposobów jest duża ! Główka do góry !
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy Wy tutaj tak serio piszecie czy sobie żarty z autorki robicie ale nie mozna zredukować domowymi sposobami warg sromowych. Jest to bardzo delikatna okolica i te podpowiedzi mogą być wręcz szkodliwe dla autorki ( jeszcze pomyśli sobie, ze rzeczywiscie jest taka opcja....).

Autorko polecam zapisanie się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej i lekarz przedstawi Ci opcje. Labioplastykę można wykonywać zarówno laserowo jak i operacyjnie. Polecam zapisanie się do pani doktor Raczkowskiej
https://www.raczkowska.pl
Na stronie jest kontakt.

Odnośnik do komentarza
Gość salamandra1

Zabiegi tego typu zależą od przypadku, mnie skonsultował dr Boligłowa i po badaniach zdecydowaliśmy się na zabieg. Obecnie mam zgrabniejsze i naturalnie wyglądające warg sromowe, mogę uprawiać sporty i chodzić w bikini bez kompleksów. Nie narzekam również na sprawy intymne. To świetna sprawa

Odnośnik do komentarza
Gość renatadddd

Też miałam zmniejszenie warg sromowych, pewnie znacie uczucie ciągłego obcierania się, infekcji, ugh, aż nie chcę dłużej o tym myśleć. Operację przeprowadził dr Łatkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju i bardzo go polecam. On ma świetne podejście do pacjenta, więc udało mi się opanować zawstydzenie i opowiedzieć mu o moim problemie, który dzięki niemu zniknął na zawsze. Tam na dole wszystko działa jak powinno, a do tego uciążliwe problemy zniknęły :). 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...