Skocz do zawartości
Forum

Aktywne wakacje


Rekomendowane odpowiedzi

Gość grazyna1978

mnie zawsze na nogi stawiaja wyjazdy odchudzające, regenerujące itp. Ponieważ mobilizuja mnie do dzialania, w tym roku jade na 6 dni nad morze do hotelu Lidia, w pakiecie będę miala trening personalny i kilka wyszczuplających zabigeow Spa:) do woli można korzystac z basenow Sali fitness wtedy się glownie na tym koncentruje i rzeczywiście wracam do formy

Odnośnik do komentarza

Tak naprawde to aktywne wakacje można mieć wszędzie, trzeba tylko patrzeć w jakie miejsca sobie jedziemy i na przykład wybrać tam hotel z różnymi "bajerami" :D Ja tak własnie zrobiłam w zeszłe wakacje i byłam z przyjaciółką w Grand Lubiczu w Ustce: http://www.grandlubicz.pl/. Jest tam i basen i siłownia i jeszcze inne rzeczy także super :D

Odnośnik do komentarza

Aktywne wakacje to bardzo fajny pomysł dla wszystkich, którzy są spragnieni ruchu, bo na co dzień mają np. pracę siedzącą. Ja jestem tym typem osoby, dlatego na wakacje lubię wybrać się w góry. Nie chodzi o to, by zdobywać najwyższe szczyty, ale fajnie jest pospacerować trasami wycieczkowymi etc. Ja rok temu byłam w Muszynie w hotelu Klimek SPA i byłam właśnie zadowolona, bo hotel sam zapewniał równe aktywności - gimnastykę w basenie, kijki do nordic walking, rowery. Jest również na terenie siłownia, więc jak pogoda nie dopisuje to można poćwiczyć. W okolicy jest mnóstwo tras rowerowych i spacerowych. Także aktywne wakacje są jak najbardziej na plus!

Odnośnik do komentarza

Polecam wypad do miejsca, w którym jest możliwość spędzania czasu aktywnie. Ze swojej strony polecam Bory Tucholskie.  Mówi się, że Bory Tucholskie to jedno z tych miejsc, do których wycieczki pamięta się latami.  Na miejscu mozna

łowić ryby

wybrac sie na spływ kajakowy

spacerować

jak również zbierać grzyby

Sama doceniam głównie psychiczny odpoczynek jaki tam mam :)

3407968ab889ca7536795633f7af.jpeg

Odnośnik do komentarza

My tradycyjnie wybieramy się do Milcza i tam zawsze udajemy się do Hotelu Liberu https://www.hotel-libero.pl/. Hotel jest 3-gwiazdkowy, obsługa mega pomocna i miła, a pokoje czyste i bardzo wygodne. Tam jest naprawdę fajnie ze względu na to, że wokół jest pełno natury, w tym  lasy, stawy, rezerwaty ptaków wodnych, szlaki rowerowe i piesze, no i zawsze korzystamy z uroków Baryczy, bo robimy sobie spływ kajakowy, polecam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Bravo, bravisimo KasiaPie,? tylko  aktywnie. Jeśli jesteś pasjonatem aktywnego wypoczynku, lubisz, np. chodzić po górach,  a piękne widoki zapierają Ci dech w piersiach, wybierz się na wycieczkę do Norwegii- poznasz trekking 10-15 km, zobaczysz fiordy, pomnik i stacje wielorybnicze. Będą to niezapomniane chwile, świetna przygoda i odskocznia od tej szarej rzeczywistości. Skorzystaj z propozycji Prezent Marzeń

Odnośnik do komentarza

Zgadzamy się w temacie aktywnego spędzania czasu, chyba, że macie kasę i złoto na klacie. Ważne w tym wszystkim jest to, że Basia zaszywa się w ogródku i dba o trawnik, kwiaty, owocki i to jest wabik,rzekłbym, że to nad aktywność. Zachęcam Was jednak, jeśli nie do Norwegii, to na wycieczkę szlakiem Orlich Gniazd - https://prezentmarzen.com/wycieczka-szlakiem-orlich-gniazd-krakow/. Może to żadna rewelacja, niczym nie powala, ale wrażenia, te widoki, 164 km przez dwa województwa, poznasz najatrakcyjniejsze obszary wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Sprawdźcie!

 

 

Odnośnik do komentarza

Aktywne wakacje na pewno są świetnym pomysłem, szczególnie gdy mamy pracę siedzącą. Ruch pozwoli nam oderwać się trochę od codziennych trosk i zrelaksować. Ja polecam wyjazd w góry - tam jest dużo możliwości aktywnego wypoczynku. Ja bardzo lubię Muszynę, bo jest mniej turystów niż w innych turystycznych miejscowościach. Za to jest naprawdę pięknie - wiele miejsc do spacerowania, jezdzenia na rowerze. Ja bardzo lubię też mozliwość korzystania z Aquaparku w Hotelu Klimek, w ktorym się zatrzymuje. 

Odnośnik do komentarza

Kazdy spedza wakacje tak jak ma ochotę i tyle ;) Ja bardzo polecam wakacje na Mazurach, zresztą w tym roku równiez wybieram sie na wakacje jachtem a dokladniej tak jak tutaj https://www.sailor.pl/pl/czarter-jachtow-motorowych-mazury Mialam juz okazję spędzać tak wakacje, będę spędzać i w tym roku ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...