Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rapsody

Powinnaś zapisać się na fitness albo coś podobnego. Teraz crossfit jest na czele ale to musisz już sama zadecydować co chcesz robić. I nie ma tu żadnego przymuszania, moze być na początku za ciężko ale nie powinnaś się zniechęcać, ponieważ zawsze jest ciężko.

Odnośnik do komentarza
Gość Marek3421

Jak są aż takie problemy to można dobrać 4-6 lekcji z trenerem personalnym, troszkę na to wydasz ale będzie to lepszym rozwiązaniem niż ćwiczenia samemu. A to zawsze dodatkowa motywacja. Na forach ludzie często szukają partnera do ćwiczeń.

Odnośnik do komentarza
Gość wodanka

Znam niestety Twój ból wiem, że to wszystko jest bardzo trudne. Ja przez to samo przechodziłam jednak pewnego dnia dokonał się przełom. Potrzebowałam jakiegoś bodźca dzięki, któremy przestałam cholernie podjadać. Do mojej diety i ćwiczeń (takich delikatnych) zaczełam brać iq green tabletki z zieloną kawą. Po 2 tygodniach moja dieta się ustabilizowała a ja zaczełam systematycznie chudnąć. Może pomyśl o takich rozwiązaniu?

Odnośnik do komentarza
Gość jagodamach

Moim zdaniem najważniejsze w odchudzaniu to cierpliwość i samozaparcie dopiero wtedy można osiągnąć jakiekolwiek rezultaty. Ja ćwiczę już z przyzwyczajenia moja dieta jest delikatna ale bardzo zrównoważona. A jeśli chodzi o jakieś preparaty to na począku kuracji jak najbardziej tylko trzeba też z głową je wybrać. Jak zaczełam się odchudzać nie slyszałam o iq green ale skoro one są na zielonej kawie to na początku jak najbardziej można próbować z nimi coś zdziałać.

Odnośnik do komentarza

1. To są ćwiczenia takie jak: bieganie, rower, siłownia, pływanie ale mogą tez być wszelkie gry drużynowe lub badminton, tenis, tenis stołowy.
2. Dopiero na drugim miejscu jest dieta, proponuje unikać węglowodanów, jeść warzywa ale to chyba każdy wie nie da się tym za bardzo najeść ale cóż i jeść co trzy godziny, można pic przeróżne koktajle z książki albo z neta
To są podstawy ale od czegoś trzeba zacząć i mocno się tego trzymać żadnego odpuszczania nawet raz
Pozdro i do roboty już!

Odnośnik do komentarza

Dieta i ćwiczenia. Nie zamierzam cię na nic namawiać, ale mi dużo dał wyjazd do Siódmego lasu na pakiet święty spokój. Trwał on tydzień, wybrałam wersję z dietą wegetariańską, do której to było moje pierwsze podejście zakończone sukcesem. Serio miałam tam święty spokój, nikt mi nie przeszkadzał, odpoczął mi umysł, zaczęłam podczas tego tygodnia sama ćwiczyć i to całkowicie zmieniło moje życie, polecam.

Odnośnik do komentarza

Ja zdecydowałąm sie na odchudzanie i zastosowanie suplementu dopiero po porodzie, fakt że pomogło mi zastosowanie Slimunox, nie mniej miałm wtedy już 21 lat, a w wieku lat 16 nie myślałam o żadnych tabletkach

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...