Skocz do zawartości
Forum

Rozwód. Jak ograniczyć prawa ojcowskie?


Gość Marta91KB

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marta91KB

Jesteśmy 3 lata po ślubie. Od listopada mąż codziennie pije 2-3 piwa. Robilam mu awantury z tego powodu ale on twierdzi ze to jest tylko piwo i wtedy mu się lepiej śpi. Ze względu na to picie chciałabym ogranicZyć mu prawa rodzicielskie i zaznaczyć że może spotykać się z dzieckem tylko w mojej obecnosci. Nasz syn ma 4.5 miesiaca a mąż wogole sie nim nie zajmuje i spedza z nim tylko 5minut dziennie. Roboe zdjecia wszystkich butelek i miejsc w które je chowa. Mam też caly zapis rozmów z esemesow gdzie prosze go o rozmowe a on mnie olewa. Czy są to jakieś dowodydla sadu? Jedyni świadkowie jakich mam to moi rodzice. Czy są wiarygodni dla sądu? Proszę o wszelkie rady jak ograniczyć mu prawa i jakie ewentualne dowody musiałabym jeszcze zdobyc dla sadu.

Odnośnik do komentarza

Ja też bym się udała do prawnika. Wiem, że brzmi to może "chamsko", ale zebrane dowody świadczące o braku relacji z dzieckiem, jak i tym, jak się zachowuje wobec Ciebie, mogą się potem przydać w sądzie. Choć Ci tego nie życzę. Niemniej, jeśli już szukać dobrego prawnika od prawa rodzinnego, na pewno znajdzie jakieś sensowne wyjście z tej sytuacji.

Odnośnik do komentarza

Tak, od razu do adwokata sąd, rozwód,ograniczenie praw . Bardzo mądre porady. Potem jeszcze pluton egzekucyjny i kula w łeb. Najprościej rozwalić rodzinkę i z głowy. KTO normalny udziela takich porad? Tak , i najważniejsze alimenty. A, i zapomniałem ,jeszcze szubienica. Kobieto! może zastanów się dlaczego tak się dzieje , a potem myśl o rozwodzie. ROZMOWA też nie boli !

Odnośnik do komentarza

Jeżeli myślisz poważnie o tym sądzie i wystąpieniu o ograniczenie praw, to sie zastanów raz jeszcze bo to juz niemalże ostateczność. Czy naprawdę ojciec Twojego synka na to zasługuje ? Dawałaś mu szanse?
Oczywiście zdjęcia i inne dowody będą pozniej potrzebne bo coś musisz mieć żeby nie iść z niczym. Dobrze by było gdyby jeszcze ktoś inny potwierdzil zaistniała sytuacje nie tylko Twoi rodzice i raczej nie jakas Twoja koleżanka.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...