Skocz do zawartości
Forum

Maturzysta błaga o pomoc! Wysypka na całym ciele


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Proszę Was o pilną pomoc. Jestem jutrzejszym maturzystą i na moje nieszczęście nie mogę nic zrobić... oprócz drapania. Na całym ciele mam chrostki, które tylko się rozpowszechniaja. Na początku pachwiny w okolicach krocza i pod pachami były delikatnie czerwone. Potem zmieniły się w swedzace chrosty i zaczęły rozpowszechniać na podbrzurze, calutkie ręce, łokcie, okolice nerek, bioder, pod kolanami, już wchodzą na szyję... Stosowałem kwas borny, tylko nim się myje, byłem u lekarza, a ten mi flonidan przepisał, który brałem trzy lata z racji alergii... Oczywiście nie pomogło. Weekend majowy, lekarze u mnie nie przyjmują a jutro matura. Proszę Państwa o pomoc. Dodam, że w aptece dostałem maść na takie alergiczne wysypki i zakaz kąpieli. Bez efektów.

monthly_2015_05/maturzysta-blaga-o-pomoc-wysypka-na-calym-ciele_2957.jpg

monthly_2015_05/maturzysta-blaga-o-pomoc-wysypka-na-calym-ciele_2958.jpg

monthly_2015_05/maturzysta-blaga-o-pomoc-wysypka-na-calym-ciele_2959.jpg

Odnośnik do komentarza

Skoro to alergiczne, a nie choroba zakaźna, to bierz wapno alergic. Nie użyłeś jakiegoś nowego żelu pod prysznic? Może zjadłeś "nowalijki"? Są bardzo pryskane. Mnie ostatnio uczulił świeży ananas

Odnośnik do komentarza
Gość RzakeL

Kolego ja bym nie czekała z tą pokrzywką bo ona będzie się rozsiewać a świąd nie pozwoli Ci normalnie funkcjonować. Nie masz szpitala koło siebie? Wapno i inne bez recepty nie pomogą za wiele.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...