Skocz do zawartości
Forum

Skuteczny lek na utrzymanie wzwodu


Gość gwint

Rekomendowane odpowiedzi

~adam231
no tak ale i sam stres wystarczy żeby zaczęły sie kłopoty z potencją. U mnie było podobnie, byłem u lekarza zalecił zmianę trybu zycia ale jakoś nic mi nie pomaga.

Widocznie problem jest w czymś innym. Polecam:

1. Zrobienie badań takich jak prolaktyna, testosteron badania ogólne, można w sumie jeszcze zrobić hormony tarczycy ( problemy z tarczycą nie sa takie częste ale jednak bywają problemem u mężczyzn)

2. Wypróbowanie środków z L argininą. Ale takich lepszych jak cum on albo penis complete. Dobry jest jeszcze braveran, ma trochę gorszy skład niż te dwa powyższe ale jest dostepny w aptekach, podczas gdy penis complete oraz cum on sa do zamówienia przez internet.

Odnośnik do komentarza

w moim przypadku stres i przemęczenie miał ogromny wpływ, ale wstydziłem się pójść do lekarza, ba wstydziłem sie nawet porozmawiać o tym z żoną. Próbowałem na własna rękę, kupowałem rózne specyfiki, ale pomógł mi maxon jest bez recepty nawet nie taki drogi. moze i ty spróbuj, jednak ma w składzie ten sildenafil , a to przecież odpowiednik viagry

Odnośnik do komentarza

To masz zwrot kasy. I nie żartuje tutaj ponieważ masz ponad 30 dni na zwrot bez pytań i bez formaności.Jakby producent nie był pewien działania to raczej by czegoś takiego nie dawał z uwagi na to, że pewnie straciłby dużo kasy. Zobacz sobie sam https://intymnosc.pl/pl/powiekszanie-penisa/1655-penis-complete-60-tab-najmocniejszy-srodek.html Aha i nikt nie każe Ci od razu brać 2 tabletek dziennie bo u niektorych wystarczy jedynie jedna tabletka dziennie i jest już dobry efekt.

Odnośnik do komentarza

Czy aby nie masz problemu z partnerką, a raczej obawami, że nawalasz? Co jeszcze bardziej stresuje i pogarsza sprawę. Jeżeli chodzi o sam problem z utrzymaniem erekcji, to mi pomógł maxon active. Na prawdę, nie ma wtedy problemu, że stres zabije erekcję.

Odnośnik do komentarza
Gość Franciszek.K

Na każdego działa co innego, ale ja w sumie z działania IQMAN jestem zadowolony, bo też pomógło mi to rozwiązać dość istotny problem sfery intymnej, a powiem szczerze, że już myślałem, że mój związek się przez to zakończy, bo wiadomo, jak nie wychodzi to wpływa to negatywnie na obie strony.

Odnośnik do komentarza

No jeżeli nie masz większych problemów ze zdrowiem, to może kwestia stresu. Obczaj maxon active, który zadziała błyskawicznie. Pół godziny i będzie pewna erekcja. Jeżeli nie stanie po czymś takim, to zapisałbym się do lekarza. Nie warto igrać ze zdrowiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...