Skocz do zawartości
Forum

Jaka sukienka na lato małe piersi :(


Gość agata_szczupla

Rekomendowane odpowiedzi

Gość agata_szczupla

Cześć Wszystkim
Szukam fajnej zwiewnej sukienki na lato , bo ciągle chodzę w spodniach i mam w końcu ochotę to zmienić. Tylko mam problem nie wiem w jakiej będę wyglądać fajnie.
Jestem szczupła mam 175cm wzrostu ale za to małe piersi 70A :(
Czy jest jakaś sukienka w której byłoby ładnie i seksownie? Ps czy muszę zakładać pod sukienkę biustonosz? Często jak było ciepło pod t-shirt sobie darowałam.

Odnośnik do komentarza
Gość agata_szczupla

Dzięki za odpowiedź :)
Ja się doceniam tylko radzę się by tych męskich spojrzeń było jak najwięcej :) Wiem że mały biust to również broń w dodatku właśnie sterczące sutki działają na facetów jak mało co :) Tym bardziej jak są małe z niewielkimi obwódkami ale wiesz jak to jest rude chciały by być blondynkami a mało piersiaste fantazjują jak by to było mieć duży biust. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

A jakie znaczenie mają małe piersi? Żadne jak dla mnie ?

Patrzcie - merg.pl/product-pol-105632-Sukienka-sportowa-PANTERKA.html

Sportowa, wygodna, ładna, estetyczna, każdemu powinna pasować. Czy cokolwiek wam w niej nie odpowiada? Dla mnie jest rewelacyjna ? 

Odnośnik do komentarza

Małe piersi to nie problem. Czy słyszałaś co kryje się pod tajemniczą nazwą szmizjerki? o nic innego jak sukienka, która swoim wyglądem przypomina dłuższą koszulę. Odrobinę sportowy krój, zapięcia na guziki na całej długości, kołnierzyk i mankiety na rękawach tworzą wspólnie strój, który pokochały tysiące kobiet na całym świecie. https://mosquito-sklep.pl/pl/129-szmizjerki

Odnośnik do komentarza

Patrzcie tutaj - merg.pl/product-pol-120352-Zwiewna-sukienka-w-kwiaty-z-falbana-model-1.html

Może nie ma w niej niczego oryginalnego, ale wygląda całkiem fajnie i estetycznie.

No i na pewno na takie okazje opcja optymalna i wcale nie tylko na co dzień...

Odnośnik do komentarza

Zerknijcie na to - merg.pl/pol_m_Odziez_Sukienki-976.html?filter_bestseller=y

Polecam i to zdecydowanie. Wolę szukanie w sieci, bo zdecydowanie łatwiej można znaleźć fajne okazje. Każdemu może pasować coś zupełnie innego - rozwiązanie w innym stylu. Po prostu trzeba przemyśleć te wybory.

Odnośnik do komentarza
Gość koskos

Nie wybieraj takich, które mocno przylegają do ciała. Sądzę, że w porządku powinna być taka - merg.pl/product-pol-141631-NICOL-Elegancka-sukienka-z-falbanka-i-dekoltem-PASTELOWY-ROZ.html Podoba się? Uważam, że niczego jej nie brakuje. Sama oceń, czy to Twoje klimaty. Ewentualnie wybierz inny kolor. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...