Skocz do zawartości
Forum

Test pozytywny a brak ciąży na USG


Gość onajestzaciekawiona

Rekomendowane odpowiedzi

Gość onajestzaciekawiona

Witam, Ostatnią @ miałam 8.12.2010, dziś mamy 10.02.2011,a ja do tej pory nie mam następnej @. 28.01.2011 robiłam domowy test - negatywny, ale nadal brak @, kolejny test domowy wykonałam 03.02.2011 - pozytywny. 05.02 - poszłam na usg, jednak poza usłyszeniem,ze faktycznie,mam powiększoną macicę i torbiel na prawym jajniku,nie dowiedziałam się niczego więcej. Lekarz polecił zrobić mi beta hcg zeby upewnić się czy to zaburzenia wywołane torbielem czy może jednak wczesna ciąza,której po prostu jeszcze nie widac. 08.02 zrobiłam badanie beta hcg - wynik 1596,9 mIU/ml. 09.02 - kolejna wizyta (u innego ginekologa) - ktory na podtawie wyniku badania beta,potwierdził ciążę,m jednak widząć usg (torbiel i brak pęcherzyka) chyba sam juz nie widział co mi powiedzieć i polecił mi zrobić za tydzień kolejne usg,bo to juz (wg niego) powinien byc 6 tydzień i wtedy usg powinno juz wykazac. chciałabym wiedzieć co się dzieje? czy powinnam się tym denerwować czy tylko spokojnie czekać?co mam robic? Pragne dodac,ze w styczniu dość często czułam ból w podbrzuszu,jakby na okres,ale częściej jakby w jajnikach niż w samym podbrzuszu,a do tego pd jakiegos miesiąca mam bolesne i nieco powiększone piersi. Proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...