Skocz do zawartości
Forum

Rodzina.


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 15 lat. dla mnie rodzina jest miejscem do którego należę. Nie znałam biologicznych rodziców, porzucili mnie. Nie obchodzi mnie kim byli i co robią teraz. Moja rodzina jest moim miejscem gdzie należę gdzie czuję się bezpiecznie, akceptowana, potrzebna i kochana czuję się wśród przyjaciół i osób którym mogę ufać. Moja mama jest kobietą biznesu i bardzo dużo pracuje. Każda chwila z nią jest dla mnie wyjątkowa i czuje się przy niej wyjątkowa bo jestem jej. Mama bywa zabiegana od pracy, jest poważna i bardzo dużo pracuje ale wiem jak bardzo mnie kocha. Nigdy nie zapomnę jak kiedyś byłam mała szłyśmy ulicą i spotkała nas sąsiadka i zaczęły rozmawiać o mnie i pamiętam sąsiadka tak na mnie patrzyła z politowaniem i nie wiem co ale powiedziała coś o mnie litościwie, a moja mama trzasnęła ją w twarz i potem coś tej zszokowanej babie powiedziała i po prostu wzięła mnie za rękę i poszłyśmy dalej a mama mówiła żebym nie słuchała jak ludzie będą gadać bo jestem teraz jej córką i zostaję tutaj i ona bardzo mnie kocha. Pamiętam jak cudownie poczułam się wtedy kiedy ona stanęła w mojej obronie to było niesamowite. Zawsze to wspominam i wiem że mnie kocha. stawała w mojej obronie może przez je pracę nie bawiłyśmy się tak dużo, głównie mnie uczyła i pomagała z lekcjami. Mój tata jest najlepszym ojcem na świecie. Mama pracuje więc on spędza ze mną większość czasu. Jest bardzo wysoki a ja zawsze byłam drobna i malutka dlatego zawsze brał mnie na barana albo nosił na rękach, chyba połowę dzieciństwa spędziłam noszona na jego plecach albo na rękach, często jak mama była w pracy zasypiałam leżąc tacie na plecach na kanapie i tak spałam całą noc. zawsze był moim przyjacielem, obrońcą i nauczycielem zawsze go podziwiałam za to jak był spokojny i łagodny. w sumie jest głową rodziny chociaż to mama pracuje on ma po prostu w sobie takie coś że umie się nami zająć i jego słowo jest święte, nigdy nie krzyczy nigdy nie podniósł na mnie głosu, po prostu nie ośmieliłabym się go nie słuchać bo to mój najlepszy przyjaciel i się szanujemy. uwielbiam że zawsze kiedy jestem z nim na mój widok on się uśmiecha i jest szczęśliwy. Rodzina jest dla mnie miejscem gdzie się szanujemy i gdzie przynależę to moje miejsce. model rodziny jest taki żeby rodzice mnie kochali i szanowali no i siebie nawzajem żeby się nie kłócili.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...