Skocz do zawartości
Forum

Plamy na wewnętrznej stronie dłoni


dOrOtaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś rano zauważyłam na wewnętrznej stronie dłoni rozlaną plamę-jakby przebarwienie i nie mam zielonego pojęcia skąd to się wzięło. Jednocześnie na tej samej ręce na przedramieniu pojawiły mi się dwie plamy brązowe. Załaczam zdjęcie. Pewnie w najbliższym czasie udam się z tym do lekarza ale może ktoś wie co może być tego przyczyną, czego to objaw. Z góry dziękuję

monthly_2015_04/plamy-na-wewnetrznej-stronie-dloni_2925.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Sylwiapakosinka

Mam dokladnie ten sam problem, dzisiaj rano wstalam spojrzalam na rece i sie przerazilam, nie wiem wgl od czego mogly pojawic sie te plamy. Od Twojego wpisu minely 3 miesiace, czy udalo Ci sie dowiedziec jaka moze byc przyczyna powstawnia tych plam? I czy da sie jakos z tym walczyc ?

Odnośnik do komentarza

Ja te plamki dostaje juz przez ponad rok czasu. Sa i znikaja. Bylam u lekarza ale to zbagatelizowal. Dostalam je pierwszy raz jak bylam w ciazy myślałam ze to moze wlasnie dla tego mam te plamy bo dziecko zabiera mi wiele witamin. Nie mialam tych plam od porodu. Wlasnie minelo 5 miesiecy od tego czasu a ja dostalam ogromnej plamy na przedramieniu gdzie wczesniej mialam tylko na dloniach. Co prawda juz blaknie. Ale nie mam pojecia od czego to cholerstwo.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Gość Wikk333 napisał:

Witam dziś mi wyskoczyli takie plamy. Błagam niech ktoś mi powie co to może być ? 

Przecież ludzie w tym wątku już napisali, w czym problem.

24 minuty temu, Gość Wikk333 napisał:

To może być od stresu??

Tiaaa... 

Jeden ma alergię inny jakieś problemy z wątrobą. Bez badań i na Twoje "błagam" nikt tutaj nie postawi diagnozy.

Nawet nie dajesz żadnego opisu ogólnego stanu zdrowia, a bez wywiadu lekarskiego to tylko Wróżka Esmeralda by znała odpowiedź.

Jesteś w ciąży? Kiedy miałaś ostatnio badaną krew? Jak u Ciebie z próbami wątrobowymi? Masz na coś alergię? 

Musisz iść do lekarza POZ, zrobi Ci badania i coś przepisze albo odeśle ze skierowaniem do dermatologa. 

Edytowane przez PannaNerwica
Odnośnik do komentarza

U mnie te plamy pojawiły się pierwszy raz 3 lata temu i regularnie wracają w okresie jesiennym. Żaden z lekarzy nie był mi w stanie określić przyczyny ;-( Nie wiem już co robić gdzie szukać pomocy. Może ktoś napisze coś co da nadzieję na diagnozę?

Odnośnik do komentarza

U mnie takie plamy pojawiły się pierwszy raz w lipcu, zniknęły po 2 dniach. Miałam na rękach i stopach. Lekarze nie wiedzieli co to jest. Dzisiaj pojawiły się ponownie. Nie jestem w ciąży, nie dotykałam niczego co mogłoby zabarwić skórę. Miałam badane przeciwciała HCV- wynik ujemny. Nie jestem alergiczką. 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.04.2015 o 14:45, dOrOtaaa napisał:

Witam, dziś rano zauważyłam na wewnętrznej stronie dłoni rozlaną plamę-jakby przebarwienie i nie mam zielonego pojęcia skąd to się wzięło. Jednocześnie na tej samej ręce na przedramieniu pojawiły mi się dwie plamy brązowe. Załaczam zdjęcie. Pewnie w najbliższym czasie udam się z tym do lekarza ale może ktoś wie co może być tego przyczyną, czego to objaw. Z góry dziękuję

monthly_2015_04/plamy-na-wewnetrznej-stronie-dloni_2925.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...