Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
dOrOtaaa

Plamy na wewnętrznej stronie dłoni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś rano zauważyłam na wewnętrznej stronie dłoni rozlaną plamę-jakby przebarwienie i nie mam zielonego pojęcia skąd to się wzięło. Jednocześnie na tej samej ręce na przedramieniu pojawiły mi się dwie plamy brązowe. Załaczam zdjęcie. Pewnie w najbliższym czasie udam się z tym do lekarza ale może ktoś wie co może być tego przyczyną, czego to objaw. Z góry dziękuję

monthly_2015_04/plamy-na-wewnetrznej-stronie-dloni_2925.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sylwiapakosinka

Mam dokladnie ten sam problem, dzisiaj rano wstalam spojrzalam na rece i sie przerazilam, nie wiem wgl od czego mogly pojawic sie te plamy. Od Twojego wpisu minely 3 miesiace, czy udalo Ci sie dowiedziec jaka moze byc przyczyna powstawnia tych plam? I czy da sie jakos z tym walczyc ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po niecałym tygodniu plamy mi zeszły, jednak byłam u lekarza w momencie kiedy były już lekko wyblaknięte i lekarz powiedział że może to być uczuleniowe. Dostałam jakieś tabletki właśnie na uczulenie (ale ich nie brałam). Samo przeszło i jak narazie więcej się nie pojawiło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj zaobserwowałam u siebie to samo. Na początku myslałam ze mam brudną ręke, poszłam szorować i nic... Czy ktoś jeszcze borykał się z tym problemem? Mam przebarwienia na oobu rękach.
załączam zdjecia.
Pracuje w rękawiczkach antyalergicznych nitrylowych więc nie mam pojęcia skąd to się wzięło.

monthly_2015_09/plamy-na-wewnetrznej-stronie-dloni_3318.jpg

monthly_2015_09/plamy-na-wewnetrznej-stronie-dloni_3319.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia21199

Witam ja również zaobserwowałam u siebie takie zmiany wczoraj rano miałam przebarwienia na lewej ręce które do południa znikło a dziś obie ręce ale tylko palce czy ktoś wie od czego to ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patka2710

Ja te plamki dostaje juz przez ponad rok czasu. Sa i znikaja. Bylam u lekarza ale to zbagatelizowal. Dostalam je pierwszy raz jak bylam w ciazy myślałam ze to moze wlasnie dla tego mam te plamy bo dziecko zabiera mi wiele witamin. Nie mialam tych plam od porodu. Wlasnie minelo 5 miesiecy od tego czasu a ja dostalam ogromnej plamy na przedramieniu gdzie wczesniej mialam tylko na dloniach. Co prawda juz blaknie. Ale nie mam pojecia od czego to cholerstwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosia19880113

Ja niestety mam takie znikające i pojawiające się plamy na dłoniach. Diagnoza...HCV

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Xxx

Te plamy zwiastują śmierć kogoś z rodziny. U nas zawsze tak się obawiają. Same znikają. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wikk333

Witam dziś mi wyskoczyli takie plamy. Błagam niech ktoś mi powie co to może być ? To może być od stresu?😆

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, Gość Wikk333 napisał:

Witam dziś mi wyskoczyli takie plamy. Błagam niech ktoś mi powie co to może być ? 

Przecież ludzie w tym wątku już napisali, w czym problem.

24 minuty temu, Gość Wikk333 napisał:

To może być od stresu?😆

Tiaaa... 

Jeden ma alergię inny jakieś problemy z wątrobą. Bez badań i na Twoje "błagam" nikt tutaj nie postawi diagnozy.

Nawet nie dajesz żadnego opisu ogólnego stanu zdrowia, a bez wywiadu lekarskiego to tylko Wróżka Esmeralda by znała odpowiedź.

Jesteś w ciąży? Kiedy miałaś ostatnio badaną krew? Jak u Ciebie z próbami wątrobowymi? Masz na coś alergię? 

Musisz iść do lekarza POZ, zrobi Ci badania i coś przepisze albo odeśle ze skierowaniem do dermatologa. 

Edytowane przez PannaNerwica

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ktos33

U mnie te plamy pojawiły się pierwszy raz 3 lata temu i regularnie wracają w okresie jesiennym. Żaden z lekarzy nie był mi w stanie określić przyczyny ;-( Nie wiem już co robić gdzie szukać pomocy. Może ktoś napisze coś co da nadzieję na diagnozę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dora

U mnie takie plamy pojawiły się pierwszy raz w lipcu, zniknęły po 2 dniach. Miałam na rękach i stopach. Lekarze nie wiedzieli co to jest. Dzisiaj pojawiły się ponownie. Nie jestem w ciąży, nie dotykałam niczego co mogłoby zabarwić skórę. Miałam badane przeciwciała HCV- wynik ujemny. Nie jestem alergiczką. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...