Skocz do zawartości
Forum

drżenie mięśni


girl89

Rekomendowane odpowiedzi

Mialam bole somatyczne, bol Glowy, zawroty, bole mięśni, bole.kostne, szybkie bicie serca, to trwalo codzienne przez kilka miesięcy, teraz mogę powiedzieć ze mijają, chyba dzięki psychoterapii na którą chodzę i dzięki antydepresantowi, polowka tabletki i poczulam ulgę po jakichs 3 miesiącach, juz prawie nic nie boli..

Odnośnik do komentarza

Własnie to mnie najbardziej denerwowało,mialam wrażenie że mdleję,kręciło mi się w głowie. Zrobiłam szereg badań pod tym kątem, TK głowy, doppler tętnic dogłowowych,badania krwi, tarczyca, i wiele wiele innych, wszystkie wyszły idealnie. Ciągle myslałam że lekarze coś przeoczyli,że mam guza mózgu, a oni się nie poznali, nakręcałam się,bo tak robi z człowieka nerwica, mialam też uczucie odrealnienia,to było straszne. Przyczyna tkwi w głowie! Na terapii się przekonałam,że nerwica tak robi z człowiekiem, wywołuje objawy cielesne, które nie mają potwierdzenia w badaniach lekarskich. To choroba WIDMO, to choroba umysłu. Z napadami duszności i wrażeniem że omdlewam jeździlam na pogotowie, a tam twierdzili że wszystko dobrze fizycznie i że to powoduje nerwica.

Odnośnik do komentarza
Gość zdrowotnasp

Zdiagnozowaną nerwicę cięzko jest wyleczyć samemu. Z uwagi na to, że nieleczona tylko się pogłębia. Drżenie mięśni wątpię by samo przeszło bez zażywania leków na uspokojenie. Psychoterapia wraz z lekami uspokajającymi daje dobre efekty. Leczę się naerwicę lękową ok. 8miesięcy i drżenie mięśmi już mi przeszło. potrzeba czasu, by organizm się wyciszył.

Odnośnik do komentarza

To wiem,ze nieleczona sie poglebi.jednak ja nie chce brac lekow,bo to nie rozwiazanie a odstwic je kiedys bedzie trzeba.a tyle ludzi wyszlo z tego i to sami dali sobie rade bez lekow i psychoterapii.ja tez widze po sobie ze dzieki zmienianiu myslenia itp jestem w lepszym stanie.choc nie ukrywam ze miewam lepsze i gorsze dni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...