Skocz do zawartości
Forum

Czy za wcześnie zrobiłam badanie beta HCG?


Gość SSSylusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SSSylusia

Witam mam 21 lat jestem po operacji torbiela jajnika prawego (13.01.2011r.) ostatnią miesiączkę dostałam 17 stycznia mój ginekolog powiedział że możemy z mężem starać się już o dzidziusia ... Od dzisiejszego dnia(08.02.2011r) mija tydzień jak bardzo żle się czuję mam zawroty głowy nudności i czuję jak bym miała coś w brzuchu o swoich objawach poinformowałam lekarza skierował mnie na badanie hcg-beta wyszedł negatywny ale obawiam się że zrobiłam go za wcześnie wyliczając owulacje powinnam mieć 30/31 a badanie zrobiłam 3 lutego ..tak jak powiedział mi lekarz że mam zrobić ... Nie chcę iść już do niego ponieważ zawiodłam się na nim :( Podejrzewam że mogę być w ciąży ale to są tylko moje przypuszczenia . Bardzo proszę o pomoc Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Gość renata6k

Przecież zawsze możesz powtórzyć badanie i wtedy będziesz miała klarowniejszy obraz. Jeśli już nie ufasz swojemu lekarzowi to idź do innego. Pamiętaj tylko, że jeśli długo leczyłaś się u jednego lekarza to on najlepiej zna Twój organizm i historię zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Gość SSSylusia

Tak wiem o tym że on zna najlepiej mój organizm ale zawiodłam się na nim dwa razy za pierwszym razem powiedział że z moimi jajnikami jest wszystko w porządku a wylądowałam na stole operacyjnym a drugim razem za wcześnie kazał mi zrobić badanie hcg-beta a dowiedziałam sie dopiero póżniej :( poczekam jeszcze kilka dni i powtórzeę wynik planowo miesiączę teraz powinnam dostać 14 lutego chcialam poczekać ale nie wytrzymam tyle
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...