Skocz do zawartości
Forum

Jak się pozbyć cellulitu i ujędrnić skórę?


Gość mimi88779

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mimi88779

Mam 15 lat, warzę 72kg,mam ok.170cm. wzrostu, chciałabym zacząć odchudzanie i schudnąć jakieś 12 kg. w 3 - 4 miesiące, już kiedyś byłam na diecie i schudłam jakieś 20kg, a potem przytyłam jakieś 5kg., chciałabym prosić o jakiś jadłospis tylko żeby było tanio, i o jakieś ćwiczenia ponieważ mam obwisłe uda z cellulitem. a i jeszcze " JAK SIĘ POZBYĆ CELLULITU I UJĘDRNIĆ SKÓRĘ????" PROSZĘ O POMOC DZIĘKUJĘ:)

Odnośnik do komentarza

Jesteś zbyt młoda, by stosować jakiekolwiek diety odchudzające. Postaraj się, by Twoja dieta była zdrowsza, jedz więcej owoców i warzy, chudego mięsa. Nigdy nie pomijaj posiłków. Najlepiej jeśli będziesz spożywała ich 5 (3 podstawowe plus 2 przekąski). Poza tym postaw na aktywność fizyczną (minimum 3 razy w tygodniu po 50 minut). Sposoby na cellulit znajdziesz na stronie http://abczdrowie.pl/jak-skutecznie-pozbyc-sie-cellulitu Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Bardzo skutecznymi metodami redukującymi cellulit oraz brak jędrności skóry są zabiegi takie jak - Endermologia LPG badź też i-lipo ultra. Można je wykonać w klinikach medycyny estetycznej i w niektórych gabinetach kosmetycznych.

Pierwsza z metod polega na zastosowaniu głowicy masującej oraz podciśnienia. Druga z metod wykorzystuje działanie podciśnienia oraz podczerwieni.

Zabiegi wykonuje się w serii. Efekty są stosunkowo szybko widoczne. Oczywiście bardzo istotna w tym czasie jest również rozsądna dieta oraz aktywność fizyczna. Do tych dwóch ostatnich czynników powinniśmy się stosować przez całe życie :)

W diecie należy uwzględnić pokarmy pełnoziarniste, ryby oraz duże ilości warzyw. Ważne jest to, aby jeść 4-5 posiłków dziennie - najlepiej o stałych porach.

Warto również pamiętać o systematycznej pielęgnacji skóry. Wskazane jest stosowanie masaży, np. za pomocą szorstkiej rękawicy (kilka razy w tygodniu) oraz stosowanie kremów antycellulitowych. Kosmetyki te powinny zawierać w składzie substancje takie jak: kofeina oraz wyciąg z bluszczu.

Odnośnik do komentarza
Gość Perlo_com_pl

Najlepsze na ujędrnienie skóry są masaże i to najlepiej na bazie kremów czy preparatów do ujędrniania skóry. Dobre są również kąpiele naprzemienne-ciepło/ zimno, usprawniają one krążenie. W całym procesie ujędrniania nie można zapomnieć o ruchu. Ćwiczenia oraz wysiłek fizyczny jest niezastąpiony. Ważna jest też dieta i picie dużej ilości nie gazowanej wody.

Odnośnik do komentarza
Gość Gosiaczek123

Ehhh no w sumie jak się chodzi do tych wszystkich drogerii i sklepów to jest pełno tych wszystkich specyfików… ja wypróbowałam większość tych najbardziej popularnych i znanych marek, a teraz postanowiłam pójść w nisze i medycynę naturalną i zakupiłam JG cellulite dr Beta – na razie jestem zadowolona, ale jeszcze teraz nie będę zapeszać

Odnośnik do komentarza

hej Młoda
dam tobie dobrą radę jako starszy doświadczony masażysta i facet , na diety przyjdzie czas a teraz weź się za wf idź na salę .
To że w twoim wieku pojawił się cellulit potwierdza to że masz za mało ruchu i źle się odżywiasz przy tak leniwym spędzaniu czasu , podstawa zmiana trybu życia minimum na początek 3 razy w tygodniu siłownia czy jakaś sala

Odnośnik do komentarza

Rewelacyjnie mi się sprawdza w takim samym problemie arabski Olej Busajna - nie ma lepszego i na ujędrnienie skóry nawet po ciaży czy odchudzaniu i pomaga też w walce z celulitem i rozjaśnia nawet po czasie rozstępy. Ja po ciazy miałam fatalna skóre na brzuchu, pośladkach i udach , smarowalam sie codziennie i naprawde jest ogromna poprawa

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.01.2021 o 11:34, fajfera40 napisał:

Najlepsza jest zwykła oliwka Bambino. Smarujcie codziennie skórę i zobaczycie jakie sa efekty po paru miesiącach. Dorzućcie jeszcze podszczypywanie starym sposobem naszych babć i pozbędziecie się celuitu raz na zawsze.

JA tak robię, ale jeszcze dodatkowo zażywam Merz Special. Te drażetki z witaminami na lepszą i zdrowszą skórę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...