Skocz do zawartości
Forum

Nagość w saunie i w domu


Rekomendowane odpowiedzi

Mamy dwójkę dzieci , córkę 19 letnią i syna 17 lat.

Wiosną tego roku nasi znajomi donieśli nam że nasza córka przesiaduje nago w publicznej saunie koedukacyjnej okazując swoje wdzięki przed innymi . Był to dla nas szok , przecież nie tak ją wychowaliśmy . Mąż poprosił mnie żebym porozmawiała z nią na ten krępujący temat. Powiedziałam jej delikatnie żeby nie robiła pośmiewiska z naszej rodziny i zaproponowałam jej wizytę u psychologa . Dodałam jej jeszcze że nigdy nie spodziewałam się że moja córka będzie striptizerką .

Po tym wybuchła wielka awantura . Nawet nazwała mnie zacofaną i zakompleksioną kobietą.Po tej awanturze zaczęła nam paradować nago po domu .Bardzo często pokazuje się tylko w samej bieliźnie. Gdy wychodzi po kąpieli z łazienki jest zupełnie goła idąc do swojego pokoju, nie zwraca na to uwagi że mogę ja ją spotkać , ojciec czy brat. O niego mi najbardziej chodzi bo ma dopiero 17 lat. Nigdy wcześniej nie widział nagiej kobiety . Nie wiem jak to bardzo negatywnie może się odbić na jego psychice. Przecież codzienny widok nagiej dorosłej kobiety jest czymś nie prawidłowym dla dorastającego chłopaka.

Ja po jakimś czasie przyzwyczaiłam się jakoś do widoku nagiej córki,może raczej próbuje to zaakceptować.Nawet syn nie robi się już się wzruszony gdy ją widzi. Ale dla męża jest to bardzo irytujące. Od czasu do czasu wypomina mi że ją źle wychowałam.

Narobiła nam jeszcze kilka razy wielkiego wstydu , gdy jak było ciepło to opalała się często topless a nawet zupełnie bez niczego w przydomowym ogródku .

Raz się nawet popłakałam ,gdy wpadła do nas moja siostra z jej mężem i ją widzieli jak się opala. Szwagier nawet mnie trochę uspokajał mówiąc mi że mam ładną córę i lekko śmiał się przy tym. Nie wiem czy to był komplement czy po prostu drwina .

Czy mogę jeszcze jakoś wpłynąć na jej zachowanie . Czasami się zastanawiam dlaczego los tak mnie źle potraktował obdarzając mnie nie normalnym dzieckiem .

Czy moglibyśmy jeszcze coś zrobić żeby nie robiła sobie i nam wstydu ? .

Odnośnik do komentarza

To trzeba przyznać ,że nie umiesz z nią rozmawiać,ja bym spokojnie porozmawiała o eksponowaniu nagości,chociaż w saunie gdzie wszyscy są nadzy czy w swoim ogródku w opalaniu toples czy nago gdzie nie jest narażona na widok ,nie ma tak bardzo nic zdrożnego,
u nas za bardzo nagość jest czymś wstydliwym, ale u Twojej córki mogą to być początki ekshibicjonizmu,nie wiem...,

ja w każdym razie w domu nie pozwoliłabym na takie eksponowanie nagości,jeśli bym tego nie akceptowała,
są rodziny gdzie wszyscy nie krepują się nagości,tzn.rodzice tak wychowują swoje dzieci i nikt nikogo się nie krępuje,

ale w waszym przypadku gdzie ta sytuacja jest przez was nie do zaakceptowania, nie powinniście tolerować chodzenia po domu nago,
a mąż...,ma do Ciebie pretensje ,a sam to nie może z córką porozmawiać.!?

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Ok więc jeśli to jen post jest na poważnie to znaczy, że autorka tematu ma pewien problem uważając, że nagość jest zła. Ludzie naturalnie są nadzy, a wstyd jaki powstaje przed nagością wynika z kultury.

Nagość na saunie jest czymś normalnym a córka poczuła się zapewne urażona tym, że zrobiliście jej z tego awanturę i teraz demonstracyjnie rozbiera się w domu żeby zrobić rodzicom na złość. Trzeba z nią pogadać bo to wynika z arogancji i nieposłuszeństwa ale z drugiej strony nieposłuszeństwo jest konsekwencją zbyt restrykcyjnych i bezsensownych ustaleń, które dla 19 latki są zapewne niezrozumiałe.

Odnośnik do komentarza

js_11
Ok więc jeśli to jen post jest na poważnie to znaczy, że autorka tematu ma pewien problem uważając, że nagość jest zła. Ludzie naturalnie są nadzy, a wstyd jaki powstaje przed nagością wynika z kultury.

Nagość na saunie jest czymś normalnym a córka poczuła się zapewne urażona tym, że zrobiliście jej z tego awanturę i teraz demonstracyjnie rozbiera się w domu żeby zrobić rodzicom na złość. Trzeba z nią pogadać bo to wynika z arogancji i nieposłuszeństwa ale z drugiej strony nieposłuszeństwo jest konsekwencją zbyt restrykcyjnych i bezsensownych ustaleń, które dla 19 latki są zapewne niezrozumiałe.


Ja traktuję nagość bardzo intymnie.
Uważam że jest zarezerwowana tylko dla partnerów seksualnych . I nikt innemu nie powinien się pokazywać się w pełnej okazałości poza zbliżeniami intymnymi z partnerem. Moim zdaniem w saunie zawsze można mieć na sobie strój kąpielowy , nieprawdaż ?
Dlaczego uważasz że nasze ustalenia są bezsensowne i restrykcyjne . Przecież wszystkie normalne rodziny nie akceptowały by takiego skandalicznego zachowania jednego z członków rodziny.
Ciekawa jestem jakbyś zareagował gdybyś się dowiedział że twoja córka obnaża się publicznie w saunie ?

Odnośnik do komentarza
Gość bumbumbec

"Moim zdaniem w saunie zawsze można mieć na sobie strój kąpielowy , nieprawdaż ?" -jest to bardzo niezdrowe! Przecież tam są wysokie temperatury a strój kąpielowy nie jest wykonany z naturalnych materiałów.

I wiesz co? Uwielbiam siedzieć nago w saunie. I nigdy moja mama z tym problemów nie miała. A wręcz przeciwnie jak się przypadkowo o tym dowiedziała to skomentowała bym żadnego pana tam nie wyrwała :P

17 lat to już nie dziecko. Gwarantuje Tobie, że w necie już nie jedną widział :) Bądż może ma dziewczynę a Ty o niej nie wiesz. Z postu wynika, że bardzo konserwatywna jesteś.

"Nie wiem jak to bardzo negatywnie może się odbić na jego psychice." - jak może się negatywnie odbić? Możesz to wyjaśnić? On ma 17 lat, burza hormonów. Ciekawość świata! To jest ten wiek! :)

"Czasami się zastanawiam dlaczego los tak mnie źle potraktował obdarzając mnie nie normalnym dzieckiem " - eeee???? serio? Nienormalnym dzieckiem? Nieco poniosło

Odnośnik do komentarza
Gość bumbumbec

"Przecież wszystkie normalne rodziny nie akceptowały by takiego skandalicznego zachowania jednego z członków rodziny." - to każda rodzina której członek jest na saunie bez stroju kąpielowego (co jest głupotą) jest nienormalna?

Marta, strasznie konserwatywna jesteś. Twoja córka nie robi nic złego. Nagość nie jest tematem tabu ani niczym zdrożnym. Nie obnaża się przecież w parkach etc:) Sauna jest jednym z tych miejsc, gdzie nie powinno to nikomu przeszkadzać. Swoją drogą to czemu krewni przyglądali się Twojej córce jak się w ogródku opalała? No chyba, że ogródek masz tuż przy ulicy :P I wtedy by robiła ogólną furorę ha ha :D Przepraszam zaczynam sobie żartować.

Jak widzisz kilka osób napisało, że Twoja córka nie robi nic złego. A to, że paraduje po domu nago, to robi to z czystej złośliwości, bo wie, że jesteś temu przeciwna. Rozmawiałaś z nią na spokojnie, bez kłótni, czemu uważasz, że jest to niewłaściwe wg Ciebie zachowanie? Jak ona zareagowała? Tylko mi chodzi teraz o rozmowie, a nie kłótni, nakazach czy zakazach.

Odnośnik do komentarza
Gość bumbumbec

kwiatuszek - krótko szybko i na temat haha:D

ale to taka trochę dziwna sprawa, bo siostrze autorki postu też to przeszkadzało,a i ktoś przecież doniósł rodzinie, że striptizersko nago siedziała w saunie.

Trochę to dziwne...

Odnośnik do komentarza

Ja traktuję nagość bardzo intymnie.
Uważam że jest zarezerwowana tylko dla partnerów seksualnych .

Nie każdy musi tak uważać. To dosyć średniowieczny pogląd nie przystający do obecnych czasów. Nic dziwnego, że córka się z tym nie zgadza.

I nikt innemu nie powinien się pokazywać się w pełnej okazałości poza zbliżeniami intymnymi z partnerem.

Od tego co się powinno/nie powinno są rozmowy, które trzeba oprzeć na logice i argumentach a nie na przesądach ze średniowiecza. Ona uważa, że może tak robić i jeśli to nie jest właściwe to należałoby jej wytłumaczyć dlaczego. Ja szczerze mówiąc nie wiem dlaczego miałoby być w tym coś złego.

Moim zdaniem w saunie zawsze można mieć na sobie strój kąpielowy , nieprawdaż ?

W saunie siedzi się nago, bez stroju kąpielowego.

Dlaczego uważasz że nasze ustalenia są bezsensowne i restrykcyjne . Przecież wszystkie normalne rodziny nie akceptowały by takiego skandalicznego zachowania jednego z członków rodziny.

Co to znaczy "normalne rodziny"? Jakie to rodziny? Proszę podać przykłady tych rodzin.


Ciekawa jestem jakbyś zareagował gdybyś się dowiedział że twoja córka obnaża się publicznie w saunie

Tak jak pisałem. Nie widzę w tym nic złego i sam chętnie pójdę na plażę naturystów z dziećmi w przyszłości :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli to dla was jest nie do zaakceptowania i rozmowa nie pomoże to ja bym jeszcze radziła ignorancję,
obracać w żart jak ktoś przyjdzie z takim donosem np.z sauny, a w domu wiedząc ,że córka będzie wychodziła z łazienki do swojego pokoju ,tak robić ,żeby nie widzieć,
nie zwracać uwagi.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Marta, Twoja córka nie jest nienormalna, a to co robi nie ma nic wspólnego ze striptizem. To jest jej bunt przeciwko traktowaniu przez Was tematu nagości. W każdej rodzinie jest to postrzegane inaczej i każdy ma do tego prawo. Sądzę, że u Was temat seksu stanowi tabu i to jest największy problem. Podejrzewam, ,ze też tak byłaś wychowywana i powielasz. Nie namawiam Cię absolutnie, byś zaakceptowała chodzenie córki nago po mieszkaniu, ale absolutnie nie rób z niej nieomalże panienki lekkich obyczajów i deprawatorki nieletniego. Nie ma też powodu, byś wysyłała ją do psychologa. Zauważ, że 19. letnią córkę traktujesz jak dorosłą kobietę, a jej raptem o 2 lata młodszego brata jak dziecko. U mnie w domu też nie biega się nago, ale nikt nie robi problemu, że przejdzie się w bieliźnie czy ręczniku z łazienki do pokoju. Gdy jeszcze byłam na studiach 20 lat temu wspólny prysznic przed basenem był krępujący, teraz też korzystam z sauny ( może nie koedukacyjnej i nie mam oporów). Młodzież obecnie jest oswojona z nagością ( i Twój syn również ) o wiele bardziej niż my. Sądzę, że jedynym wyjściem jest naprawdę szczera rozmowa z córką, która Ciebie pewnie uważa za Dulską i wspólne ustalenie granic intymności. Pozdrawiam i życzę powodzenia. I jeszcze jedno, niech się wstydzi ten, co podgląda i ma brzydkie myśli. A osoba, która Ci powiedziała o saunie, to co, siedziała tam w kombinezonie?

Odnośnik do komentarza

Ktoś by pomyślał, że wszyscy tutaj paradują nago po domu ha ha
Córka się buntuje, więc zróbcie tak, jak w domu Markowskich. Kiedyś Patrycja Markowska, córka wszystkim chyba znanego lidera Perfectu, mówiła, że u nich w domu nie wstydzono się nagości. Po chałupie wszyscy latali na golasa :)
Rozbierzcie się, i pokażcie córce jak to jest ; ) Zaręczam, córka szybko się ubierze :D

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze niedawno szokowało nas podejście Goldie Hawn i jej męża do chodzenia po domu bez ubrania i zachęcania do tego dzieci. Helena Christensen często opowiadała o wspólnych pryszniach z rodzicami. David Beckham przestał paradować jak go Pan Bóg stworzył dopiero, kiedy urodziła mu się córka. Do niedawna badania wskazywały, że na sto polskich małżeństw tylko 43 ogląda nago swego partnera, 3 proc. synów widzi swego ojca rozebranego, a 5 proc. córek matkę bez ubrania. 92 procent Polaków twierdziło, że w ich domu nie wolno chodzić nawet częściowo rozebranym. Dziś jesteśmy bardziej otwarci. Potrafimy paradować po domu nago. Skąd ta zmiana? W 2009 roku razem z koleżankami pojechałam na kilka dni do Kopenhagi. Wieczory były wtedy jeszcze długie, dlatego często siadałyśmy na parapecie i rozmawiając obserwowałyśmy ludzi na ulicy. W pewnym momencie do pokoju w jednym z mieszkań kamienicy na przeciwko wszedł nagi mężczyzna. Widziałyśmy go dokładnie, w całej okazałości, bo w pomieszczeniu było zapalone światło, a w oknie brakowało firanek. Mężczyzna podszedł do okna, pomachał nam ręką (i nie tylko) i nacisnął włącznik. Zrobiło się ciemno. Wtedy ta sytuacja była dla mnie szokująca. W moim domu nie promowano nagości. Dziś nie trzeba jeździć za granicę, żeby zobaczyć, co pod koszulką nosi sąsiad. Pochwała naturyzmu jest głoszona w polskich mieszkaniach pozbawionych zasłon.KATARZYNA KAMIŃSKA dawno temu
Nagość w polskim domu - chleb powszedni, czy nowa tradycja?
Nagość w polskim domu - chleb powszedni, czy nowa tradycja?
Jeszcze niedawno szokowało nas podejście Goldie Hawn i jej męża do chodzenia po domu bez ubrania i zachęcania do tego dzieci. Helena Christensen często opowiadała o wspólnych pryszniach z rodzicami. David Beckham przestał paradować jak go Pan Bóg stworzył dopiero, kiedy urodziła mu się córka. Do niedawna badania wskazywały, że na sto polskich małżeństw tylko 43 ogląda nago swego partnera, 3 proc. synów widzi swego ojca rozebranego, a 5 proc. córek matkę bez ubrania. 92 procent Polaków twierdziło, że w ich domu nie wolno chodzić nawet częściowo rozebranym. Dziś jesteśmy bardziej otwarci. Potrafimy paradować po domu nago. Skąd ta zmiana?

W 2009 roku razem z koleżankami pojechałam na kilka dni do Kopenhagi. Wieczory były wtedy jeszcze długie, dlatego często siadałyśmy na parapecie i rozmawiając obserwowałyśmy ludzi na ulicy. W pewnym momencie do pokoju w jednym z mieszkań kamienicy na przeciwko wszedł nagi mężczyzna. Widziałyśmy go dokładnie, w całej okazałości, bo w pomieszczeniu było zapalone światło, a w oknie brakowało firanek. Mężczyzna podszedł do okna, pomachał nam ręką (i nie tylko) i nacisnął włącznik. Zrobiło się ciemno. Wtedy ta sytuacja była dla mnie szokująca. W moim domu nie promowano nagości. Dziś nie trzeba jeździć za granicę, żeby zobaczyć, co pod koszulką nosi sąsiad. Pochwała naturyzmu jest głoszona w polskich mieszkaniach pozbawionych zasłon.

Kiedyś wmawiano nam, że nagość to zachęta do seksu, że nagość podnieca. Wielu ludzi po prostu myli ją z seksualnością. Wśród przedstawicieli starszych pokoleń była naturalna u dzieci, ale niemoralna u dorosłych. Zamknięte drzwi do sypialni, przebieranie się w ręczniku, czy zamykanie łazienki były i wciąż są koniecznością. Ale nawet w rodzinach z takimi zasadami pojawiają się zwolennicy nagości. U mnie w rodzinnym domu było nas pięcioro i nigdy nie spotkałam rodziców w sytuacji dla nich czy dla mnie krępującej.

Odnośnik do komentarza
Gość Aleporazka

Marta381
Moim zdaniem w saunie zawsze można mieć na sobie strój kąpielowy , nieprawdaż ?

Ciekawa jestem jakbyś zareagował gdybyś się dowiedział że twoja córka obnaża się publicznie w saunie ?


Moim zdaniem to ty jestes jakas troche nienormalna.Od kiedy w saunie mozna miec stroj kapielowy? Nagosc w Saunie jest czyms naturalnym, ile ty masz lat 60? Zachowujesz sie jak stara panna z pogladami za komuny. "obnaza sie publicznie w saunie" W SAUNIE SIE PRZEBYWA NAGO niedouczona babo.Co innego jak by po ulicy biegalo nago.Porazka z Ciebie rodzic.Zreszta jest juz dorosla,moze robic ze soba co jej sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina111111111

"Czasami się zastanawiam dlaczego los tak mnie źle potraktował obdarzając mnie nie normalnym dzieckiem "
Ja sie teraz zastanawiam czemu twoja corke los potraktowal tak zle nienormalna matka i ojcem, wspolczuje jej serdecznie takich "rodzicow"

Odnośnik do komentarza

Miśkaaaaaaaa
Jeszcze niedawno szokowało nas podejście Goldie Hawn i jej męża do chodzenia po domu bez ubrania i zachęcania do tego dzieci. Helena Christensen często opowiadała o wspólnych pryszniach z rodzicami. David Beckham przestał paradować jak go Pan Bóg stworzył dopiero, kiedy urodziła mu się córka. Do niedawna badania wskazywały, że na sto polskich małżeństw tylko 43 ogląda nago swego partnera, 3 proc. synów widzi swego ojca rozebranego, a 5 proc. córek matkę bez ubrania. 92 procent Polaków twierdziło, że w ich domu nie wolno chodzić nawet częściowo rozebranym. Dziś jesteśmy bardziej otwarci. Potrafimy paradować po domu nago. Skąd ta zmiana? W 2009 roku razem z koleżankami pojechałam na kilka dni do Kopenhagi. Wieczory były wtedy jeszcze długie, dlatego często siadałyśmy na parapecie i rozmawiając obserwowałyśmy ludzi na ulicy. W pewnym momencie do pokoju w jednym z mieszkań kamienicy na przeciwko wszedł nagi mężczyzna. Widziałyśmy go dokładnie, w całej okazałości, bo w pomieszczeniu było zapalone światło, a w oknie brakowało firanek. Mężczyzna podszedł do okna, pomachał nam ręką (i nie tylko) i nacisnął włącznik. Zrobiło się ciemno. Wtedy ta sytuacja była dla mnie szokująca. W moim domu nie promowano nagości. Dziś nie trzeba jeździć za granicę, żeby zobaczyć, co pod koszulką nosi sąsiad. Pochwała naturyzmu jest głoszona w polskich mieszkaniach pozbawionych zasłon.KATARZYNA KAMIŃSKA dawno temu
Nagość w polskim domu - chleb powszedni, czy nowa tradycja?
Nagość w polskim domu - chleb powszedni, czy nowa tradycja? • Fot. lisedmarquez *La Marqueza* / http://www.flickr.com/photos/lisedmarquez/4774168869/ CC-BY-2.0
Jeszcze niedawno szokowało nas podejście Goldie Hawn i jej męża do chodzenia po domu bez ubrania i zachęcania do tego dzieci. Helena Christensen często opowiadała o wspólnych pryszniach z rodzicami. David Beckham przestał paradować jak go Pan Bóg stworzył dopiero, kiedy urodziła mu się córka. Do niedawna badania wskazywały, że na sto polskich małżeństw tylko 43 ogląda nago swego partnera, 3 proc. synów widzi swego ojca rozebranego, a 5 proc. córek matkę bez ubrania. 92 procent Polaków twierdziło, że w ich domu nie wolno chodzić nawet częściowo rozebranym. Dziś jesteśmy bardziej otwarci. Potrafimy paradować po domu nago. Skąd ta zmiana?

W 2009 roku razem z koleżankami pojechałam na kilka dni do Kopenhagi. Wieczory były wtedy jeszcze długie, dlatego często siadałyśmy na parapecie i rozmawiając obserwowałyśmy ludzi na ulicy. W pewnym momencie do pokoju w jednym z mieszkań kamienicy na przeciwko wszedł nagi mężczyzna. Widziałyśmy go dokładnie, w całej okazałości, bo w pomieszczeniu było zapalone światło, a w oknie brakowało firanek. Mężczyzna podszedł do okna, pomachał nam ręką (i nie tylko) i nacisnął włącznik. Zrobiło się ciemno. Wtedy ta sytuacja była dla mnie szokująca. W moim domu nie promowano nagości. Dziś nie trzeba jeździć za granicę, żeby zobaczyć, co pod koszulką nosi sąsiad. Pochwała naturyzmu jest głoszona w polskich mieszkaniach pozbawionych zasłon.

Kiedyś wmawiano nam, że nagość to zachęta do seksu, że nagość podnieca. Wielu ludzi po prostu myli ją z seksualnością. Wśród przedstawicieli starszych pokoleń była naturalna u dzieci, ale niemoralna u dorosłych. Zamknięte drzwi do sypialni, przebieranie się w ręczniku, czy zamykanie łazienki były i wciąż są koniecznością. Ale nawet w rodzinach z takimi zasadami pojawiają się zwolennicy nagości. U mnie w rodzinnym domu było nas pięcioro i nigdy nie spotkałam rodziców w sytuacji dla nich czy dla mnie krępującej.

Miśkaaaaaa - znowu zerżnęłaś????

Nago, po domu, nie wadząc nikomu?

Odnośnik do komentarza

Nieee, no. Ten temat to jakiś świąteczny żart.:))
No dobra, a tak już całkiem serio to koedukacyjna sauna-mogła być naga.
Mamusia powinna normalnie porozmawiać z córeczką, że w domu powinna jednak nie paradować nago. W swoim domu/domu swojego chłopaka będzie mogła paradować nago.
Druga rzecz, sprawdzić czy córka nie świeci golizną w internecie( seks kamerki, chaty,odwiedzane strony). Możliwe, że smarkula poczytała w necie, że cool i trendy jest świecenie golizną i...jej odbiło.
Trzecia rzecz, trzeba było córkę ODPOWIEDNIO wychować, ma bowiem zadatki na gwiazdę.
Może tatuś powinien porozmawiać ze swoją córeczką?a może się jej boi,że córeczka strzeli focha?

Odnośnik do komentarza
Gość anonimowa000000

Apropos tutejszejszego wątku... myślę, że świetnie nawiązuje do starej baśni Andersena 'Nowe szaty cesarza'.
Lepiej porozmawiać z córką niż pewnego dnia zobaczyć ją niczego nie świadomą, paradującą w nowych szatach po głównym deptaku miasta;)
Dziewczyna dojrzewa, zmienia kształty i widać nie może się nacieszyć swoją odmianą:) Chce najwyraźniej pochwalić się przed światem swoim nowym wyglądem.
Nie ma się czego wstydzić tylko szczerze porozmawiać z córką.
Polecam też książkę John'a Bradshaw 'Toksyczny wstyd'.

Odnośnik do komentarza

Ludzie, dlaczego sobie wrzucacie?!! Święta idą! :D

Czytając wątek Autorki zobaczyłam w wyobraźni rozpieszczaną od dziecka córeczkę rodziców, która robiła co chciała, jednak nie miała karności ani też obecności rodziców -z powodu zapracowania-kiedy była mała. Jako dojrzewająca dziewczyna chodziła na dyskoteki i poznawała świat, w który rodzice jej nie wprowadzili. Dziwni znajomi(jak to na dyskotekach)(sorry, nie chcę nikogo urazić ale...), drinki, może seks. Jako pełnoletnia manifestuje swoje widzimisię, może chce rodzicom dać coś do zrozumienia. Nie szanuje jednak zasad panujących w domu rodzinnym. Trzeba by normalnie z córką porozmawiać. Przecież może sobie chodzić nago ale we własnym mieszkaniu(np. stancji), ponieważ Wy macie inne zasady powinna się dostosować, jeśli nie chce-może się wyprowadzic i robić co chce. W samej nagości nie ma nic zdrożnego ale jest też coś takiego jak intymność, której granica dla każdego jest inna.

Odnośnik do komentarza
Gość hubert8425

Wszystko zależy co kto lubi robić,widocznie sauna sprawia jej przyjemność.Ja chodząc do sauny widuję nawet czasami mamy przychodzące z synami,tatusiów z córkami,sauna to miejsce w którym nagość nikogo nie dziwi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...