Skocz do zawartości
Forum

Nagość w saunie i w domu


Rekomendowane odpowiedzi

Dla informacji są dwa rodzaje saun!! Jedna to sauna ze strefą tekstylną Druga to strefa bez tekstylna
Jeśli wybieramy się do tej drugiej musimy się dostosować do panujących tam zasad poprawnego saunowania!!
I korzystać z sauny bez stroju kąpielowego lecz możemy być okryci ręcznikiem.
Prawidłowo powinno się korzystać z sauny nago siedząc całym ciałem na ręczniku bądź prześcieradle.

Odnośnik do komentarza
Gość Nie wierzę

Naprawdę nie wiem w czym masz problem. Ona jest Twoja siostrą znacie się całe życie , dlaczego miałaby się Ciebie wstydzić ? Moja żona ma 33 lata jej siostra jest 2 lata młodsza i wchodzą sobie do łazienki kiedy się myją i jest to zupełnie normalne. Nagość zarezerwowana dla partnera , śmieszą mnie takie wypowiedzi. Jesteśmy zacofanie niestety

Odnośnik do komentarza
Gość zaniepokojona44

Mam do was pytanie dotyczące nagości w domu . Zaraz wyjaśnię , o co mi chodzi .

Mieszkam z dorosłym synem , który obecnie ma 20 lat . U nas w domu nie było nigdy problemu nagości i nawet się o tym nie mówiło. Po mieszkaniu chodzimy ubrani . Oczywiście jak to w normalnym życiu bywa, zdarza się , że syn jest tylko w bokserkach a ja czasem wyjdę z łazienki w samej bieliźnie. Czasem ma też miejsce jakaś przypadkowa sytuacja, która powoduje, że widzimy się częściowo a nawet całkowicie nago ale to jest absolutny wyjątek . Normą jest chodzenie w ubraniu i brak nagości .
Jakiś czas temu syn zwrócił się do mnie z pytaniem , czy mogłaby czasem zostawać u niego na noc jego dziewczyna. Zgodziłam się bez problemu. Miałam okazję już wcześniej ją poznać i zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Pojawił się jednak problem, który budzi moje zaniepokojenie. Zaczęło się od tego, że kilka dni temu rano spotkałam dziewczynę syna w przedpokoju , jak szła nago do łazienki . Wtedy uznałam , że pewnie się jej spieszyło i nie przywiązywałam do tego zdarzenia wagi. Dziś jednak zastałam ją w kuchni , jak robiła sobie kawę i znowu była na golasa. Byłam bardzo zaskoczona i zwróciłam jej uwagę . Wtedy ona się obruszyła, powiedziała mi, że u niej w domu rano to wszyscy chodzą nago. Powiedziałam jej wtedy, że w moim domu jest inaczej i wtedy nadąsana poszła się ubrać .

Co o tym sądzicie ? Ja poczułam się obrażona i zlekceważona . Nie wiem czy słusznie . Może teraz obyczajowość się zmieniła i do dobrego tonu należy chodzenie bez majtek ?
A może ja przesadzam i robię igły z widły ?

Odnośnik do komentarza

Do zaniepokojonej 44!!
Moim zdaniem nie powinnaś się tym przejmować. Twój syn jest już dorosły podobnie jak jego dziewczyna. Mieszkają na swoim, a u nich panują akurat takie zasady ze najlepiej czują się nago.
Mieszkają sami więc się nie krępują. A ciebie najwidoczniej partnerka twojego syna uznała za pełnego członka rodziny którym się nie krępuje!
Najważniejsze że partnerka twojego syna ubrała się gdy zwróciłaś jej uwagę.
Sam też czasem po kąpieli siedzę w samym szlafroku. A do tego sypiam nago!!

Odnośnik do komentarza

Nagość to nic nienormalnego, jednak należy zwrócić uwagę na regulamin np sauny. U mnie są sauny gdzie obowiązuje nakrycie narządów płciowych. Ale są również takie gdzie nie ma o tym mowy i wtedy sama wchodzę nago. Oczywiście część osób dziwnie patrzy itp ale ja sie tym nie przejmuję

Masz ochotę na chwile rozrywki ? Polecamy Sex Telefon gdzie dziewczyny nie pozwolą się nudzić

Odnośnik do komentarza

Najważniejsze że przestrzegasz prawidłowych zasad poprawnego korzystania z sauny. Tą odpowiedź kieruję do wstydliwej!!
Sam też zawsze przestrzegam prawidłowych zasad w saunie.
Bywam w różnych obiektach z saunami w naszym kraju i zawsze dostosuję się do regulaminu panujących w danym obiekcie!! Najczęściej bywam w Termach R gdyż on mieści się najbliżej!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...