Skocz do zawartości
Forum

żona i kochanka- ja kocham je obie!


Gość zagubionywuczuciach

Rekomendowane odpowiedzi

Tak są pytania...ale to Twoje życie.

Jak na takie małżeństwo dwojga przyjaciół reagują dzieci? Nie boisz się, że będą mieć zaburzone wzorce i relacje? No chyba, że są już dorosłe.

Powiedziałeś szczerze o swoich potrzebach czy z lęku przed stratą wycofałeś się do wygodnego spokojnego kąta.

Osobny pokój nie jest wyjściem. Chyba, że doszło do szczerej rozmowy i była terapia i w wyniku terapii małżeńskiej jest taki a nie inny rezultat.

Większość kobiet Ci przyklaśnie z aprobatą. Ja chyba sądzę, że nie zrywa się relacji bez poważnej rozmowy i powiedzenia jak jest. Nie metodą nie odebrania telefonu czy też wykasowania numeru. Tylko metodą przyznania się do braku odwagi na rozwód.

Odnośnik do komentarza
Gość mirek.sk

Coś bedziesz musiał zadecydować i wybrac w tej sytuacji. I łatwe to nie będzie, ale spróbuj może poradzić się fachowca. Miłosz Barszczak pomaga ludziom w podobnych sprawach, spóbuj się z nim skontaktować. Mojemu kumplowi pomógł i mi równiez.

Odnośnik do komentarza
Gość zagubionywuczuciach

Ale ja już dawno wybrałem- wybrałem żonę. Zakończyłem tamten "związek" nagłym wycofaniem, bo tak było najlepiej- odciąć sie raz a porządnie, bez zbędnych rozmów i emocji. Nasze dzieci są dorosłe już, cieszyły się, ze się pogodzilismy,. Nie było terapii małżeńskiej, bo żona czuje sie szczęśliwa, ze jest jak jest- w osobnych pokojach, ona nie chce tego zmieniać, bo jej wszystko przeszkadza w moim domowym zachowaniu- a to, ze chrapię, a to, ze w łóżku się rozwalam śpiąc, a to kubek kładę na meble- a ona tego nie lubi, więc mamy swoje pokoje i teraz się idealnie w tym odnajdujemy, każde z nas na noc idzie do siebie, ma pokój w stanie takim, jak lubi- ona ma idealny porządek, ja lubię nieład i np. łóżko nierozścielone, na którym leżę- i tak mam. To jest właśnie nasz kompromis i nie ma już kłotni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...