Skocz do zawartości
Forum

Powrót do przeszłości


Gość zwykłygość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zwykłygość

Gdy miałem 19 lat wyjechałem do Niemiec. Na miejscu sprawy się skomplikowały i potrzebowałem pieniędzy. Mój szef złożył mi propozycje, seks za pieniądze. Długo biłem się z myślami aż w końcu się zgodziłem.Za noc dostałem od niego 300 euro. Byłem w szoku. Gejem nie jestem bo seks z nim nie spowodował u mnie podniecenia. Potem przystawałem na jego kolejne propozycje. Gdy przyjeżdżałem do Polski byłem bogaty i to mi się podobało.Po miesiącu zaproponował że poleci mnie swoim zaufanym znajomym, bardzo bogatym znajomym. I tak stałem się męską prostytutką. Później wszystko działo się szybko. Co weekend ktoś korzystał z moich usług, dostawałem nawet 500 euro za noc i jeszcze prezenty.Chodziłem na depilacje i dbałem o siebie.Tak minęły 4 lata z hakiem. Wtedy postanowiłem że z tym skończę i zacznę normalnie żyć. Wróciłem do Polski, znalazłem dziewczynę, pracę i kupiłem dom.Wszystko pięknie lecz po dwóch latach przeszłość się o mnie upomniała. Przypadkiem spotkałem tu w Polsce jednego z tych facetów z którzy mnie posuwali. Złożył mi propozycje, ale odmówiłem. W mojej nowej pracy kilka dni temu jeden facet podszedł i powiedział że wie czym się zajmowałem. Nie mam pojęcia skąd to wie, boję się że to się rozniesie a on będzie mnie szantażował. Bardzo chciałem wymazać ten okres z życia ale się nie da. Jestem załamany.

Odnośnik do komentarza

Opisałeś swoją historię ,ale nie oczekuj pomocy ,bo tu nie można pomóc,
taka cenę płacisz za błędy przeszłości ,nie ma rzeczy która by się kiedyś nie wydała i z tym powinieneś się liczyć,
,nie ulegaj szantażowi ,bo może ktoś Cię szantażować do końca życia.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość diabelski_aniolek

Napewno nie możesz dać sie zastraszyć albo szantazowac . Na Twoim miejacu zasmiala bym sie kolesiowi w twarz i powiedzia ze nie wiem o co chodzi . Zawsze wypieram sie w zywe oczy i wychodzę z niewygodnych sytuacji . Udawaj ze nie masz pojecia o co chodzi a swojej dziewczynie powiedz ue w pracy chyba xie z kims pomylili i opisz co ci powiedzial kolega zacznij sie z tego smiac i nabijac później jak by ktos chcial powiedzieć jej prawde tez to wysmieje1

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...